Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Pytanie odnośnie aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Pytanie odnośnie aktualizacji (/pytanie-odnosnie-aktualizacji-28195-t)



Pytanie odnośnie aktualizacji - sevengosc - 12.11.2012 20:41

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum.
Mam jedno pytanie odnośnie aktualizacji mianowicie od 24 października nie mam nowych aktualizacji czy to normalne chce się zapytać czy wy też tak macie? pytam się ponieważ niedługo minie miesiąc i mi się wydaję ze coś u mnie się skopało i nie mogę aktualizować zazwyczaj aktualizacje do Windows 7 pojawiały się dość często z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam


RE: Pytanie odnośnie aktualizacji - sauler1995 - 13.11.2012 15:17

Chyba tak ma być, ponieważ ja mam ten sam przypadek Uśmiechnięty


RE: Pytanie odnośnie aktualizacji - peciaq - 13.11.2012 15:24

Sprawdź w usłudze Windows Update czy jest w ogóle włączona.
Choć u mnie też od dłuższego czasu nie ma informacji o żadnych aktualizacjach, więc chyba jest tak jak mówi kolega wyżej - tak ma być.


RE: Pytanie odnośnie aktualizacji - krzysiekl7 - 13.11.2012 15:37

Aktualizacje będą dzisiaj późnym wieczorem,przecież MS wydaje aktualizacje w każdy drugi wtorek miesiąca.
Na bieżąco aktualizowany jest tylko Windows defender i Microsoft Security Essentials.


RE: Pytanie odnośnie aktualizacji - sevengosc - 13.11.2012 21:27

Bardzo dziękuję za odpowiedzi jest dokładnie tak jak powiedział krzysiekl7 windows własnie wyszukał aktualizacje czyli wszytsko jest ok


Pytanie odnośnie aktualizacji (rozwiązany) - peciaq - 13.11.2012 21:56

Wątek rozwiązany.