Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Chcę zainstalować system z pedrive ale nie włącza się instalacja - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Chcę zainstalować system z pedrive ale nie włącza się instalacja (/chce-zainstalowac-system-z-pedrive-ale-nie-wlacza-sie-instalacja-28145-t)



Chcę zainstalować system z pedrive ale nie włącza się instalacja - QQmiss - 11.11.2012 14:12

"Popsuł" mi się laptop. Gdy włączam pojawia się czarny ekran z napisami. Mam Windowsa na pedndrive ale gdy go podłączam nie chce się włączyć instalacja. Prosze o pomoc, ponieważ stacja dysków mi nie działa i nie mam możliwości odpalić płytki z systemem. Smutny


Odp: Chcę zainstalować system z pedrive ale nie włącza się instalacja - Maxim128 - 11.11.2012 14:38

Podejrzewam ze robiłeś to za pomocą tego programu co Ci na PW napisałem. Jak to nie pomaga to spróbuj przygotować go sposobem z forum- temat jest przyklejony.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2