Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
ASUS A6000 model A6KM - Brak sterowników pod Win 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: ASUS A6000 model A6KM - Brak sterowników pod Win 7 (/asus-a6000-model-a6km-brak-sterownikow-pod-win-7-28137-t)



ASUS A6000 model A6KM - Brak sterowników pod Win 7 - arczi12345 - 10.11.2012 20:06

Witam bardzo serdecznie !
Piszę z serdeczną prośbą do wszystkich użytkowników tegoż forum , otóż posiadam laptopa jak wyżej i zainstalowałem wczoraj system Win 7 , ale niestety nie mogę nigdzie w internecie znaleźć do niego sterowników pod system Win 7 , takich jak : AUDIO,VGA,LAN itd.
Dodam , że na stronie Asusa nie ma sterów pod Win 7 , a także jak ktoś chce napisać poradę typu DRIVER MAX to całkowicie odpada ponieważ tylko dziennie można ściągnąć 2 sterowniki , a nie będę kupował wersji PRO.
Bardzo bym prosił o jakiekolwiek porady gdzie mogę je ściągnąć , albo mogą być oczywiście nie od tego laptopa tylko żeby chodziły.
Bardzo z góry serdecznie dziękuję !
Pozdrawiam


RE: ASUS A6000 model A6KM - Pomocy - thermalfake - 10.11.2012 20:33

Są ale tylko w trybie zgodności z Vistą x86 więc nie możesz mieć siódemki x64.
Jak na stronie asus'a są tylko te udostępnione to innych w sieci nie ma bo to nie są jakieś uniwersalne sterowniki pasujące do różnych sprzętów.


RE: ASUS A6000 model A6KM - Pomocy - arczi12345 - 11.11.2012 03:33

(10.11.2012 20:33)thermalfake napisał(a):  Są ale tylko w trybie zgodności z Vistą x86 więc nie możesz mieć siódemki x64.
Jak na stronie asus'a są tylko te udostępnione to innych w sieci nie ma bo to nie są jakieś uniwersalne sterowniki pasujące do różnych sprzętów.

Wiem właśnie , że są w trybie zgodności z Vistą x86 , ale niestety mi nie poszły oprócz grafiki. Pozdrawiam i dziękuję za informację.