Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Dysk naprawczy Windows 7 CD 32-bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Dysk naprawczy Windows 7 CD 32-bit (/dysk-naprawczy-windows-7-cd-32-bit-28038-t)



Dysk naprawczy Windows 7 CD 32-bit - dantes13 - 07.11.2012 17:22

Witam czy jest możliwość gdzieś dostać dysk naprawy Windows 7 po polsku zrobiłem taki dysk z poziomu komputera
ale się zrobiło po angielsku i nie można nic zmienić i wszelkie komunikaty są po angielsku więc nie wszystko rozumiem . pozdrawiam


RE: Dysk naprawy Windows CD 7 32-bit - thermalfake - 08.11.2012 09:00

Gotowe w sieci dyski naprawy są w wersji angielskiej. Więc sugerowałbym zdobyć nośnik systemu w wersji PL bo tam przecież też można uruchomić WinRE.


RE: Dysk naprawczy Windows 7 CD 32-bit - dantes13 - 08.11.2012 20:15

udało mi się zdobyć z sieci wersje po polsku dzięki więc sprawa zamknięta - choć nie bardzo rozumiem czemu u mnie nagrywa po angielsku skoro Windows jest po polsku ale to już w sumie teraz nie jest takie ważne pozdrawiam


RE: Dysk naprawczy Windows 7 CD 32-bit - thermalfake - 08.11.2012 20:50

Proste do wyjaśnienia.
Ktoś Ci opchnął sprzęt z fabrycznym systemem angielskim (nie na polski rynek), doinstalował pakiet polonizacyjny. A i tak recovery zostaje w wersji angielskiej.