Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błąd przy obliczaniu wydajności systemu Windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błąd przy obliczaniu wydajności systemu Windows (/blad-przy-obliczaniu-wydajnosci-systemu-windows-27874-t)



Błąd przy obliczaniu wydajności systemu Windows - Danix717 - 01.11.2012 19:07

Podczas mierzenia wydajności systemu Windows, wyskakuje mi komunikat o tym, że nie można zmierzyć wydajności video. Moje pytanie, czy starać się ten błąd jakoś wyjaśnić i naprawić czy go zignorować?


RE: Błąd przy obliczaniach wydajności systemu Windows - zignorować ? - peciaq - 01.11.2012 19:26

Jeśli nie przeszkadza ci fakt że coś tam jest nie tak, to możesz zignorować.
Ale lepiej przeszukać nasze forum, bo jeśli mnie pamięć nie myli to kilka wątków z dokładnie takim problemem zostało rozwiązanych na naszym forum.


RE: Błąd przy obliczaniach wydajności systemu Windows - zignorować ? - Danix717 - 01.11.2012 19:51

(01.11.2012 19:26)peciaq napisał(a):  Jeśli nie przeszkadza ci fakt że coś tam jest nie tak, to możesz zignorować.
Ale lepiej przeszukać nasze forum, bo jeśli mnie pamięć nie myli to kilka wątków z dokładnie takim problemem zostało rozwiązanych na naszym forum.

Szukałem właśnie ale na razie to co zrobiłem to jak dotąd nie pomogło. Na razie zrobiłem :

- zaktualizowałem Windows oraz sterowniki do karty graficznej
-użyłem w cmd sfc /scannow

może jeszcze jakieś inne pomysły? Bo trochę ich jest.


RE: Błąd przy obliczaniu wydajności systemu Windows - peciaq - 01.11.2012 19:55

Zmierz wydajność w trybie awaryjnym. Powinno załatwić sprawę.


RE: Błąd przy obliczaniu wydajności systemu Windows - Danix717 - 01.11.2012 20:11

(01.11.2012 19:55)peciaq napisał(a):  Zmierz wydajność w trybie awaryjnym. Powinno załatwić sprawę.

W zwykłym " Tryb awaryjny" w ogóle nie da się zmierzyć, bo po prostu nie da się wejść w tą opcję, w trybie akwaryjnym z internetem też się da, co dalej ?


RE: Błąd przy obliczaniu wydajności systemu Windows - peciaq - 01.11.2012 20:13

http://windows7forum.pl/search.php?action=results&sid=847464f46ae8f31c0d751ba165a8146c&sortby=&order=desc

Poprzeglądaj te wątki.