Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 (/funkcje-poszczegolnych-wersji-systemu-windows-7-278-t)



Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 - Admin - 03.04.2009 21:15

Co jest a czego nie ma w danej wersji systemu Windows 7? Którą wersję wybrać, która nie spełni naszych oczekiwań, za którą z kolei nie przepłacić?

Zachęcam do obejrzenia tabel porównawczych, obejmujących wszystkie główne funkcje siódemki.. [urln=http://www.***/Windows7/1894,1,Funkcje_poszczeg%C3%B3lnych_wersji_systemu.aspx]więcej[/urln]


RE: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 - damian-Win2000 - 04.04.2009 10:23

Fajnie teoria mawia że najlepiej wybrać Starter albo Basic (mnie wystarcza minimum funkcji a aero nie posiadam) ale z drugiej strony nie mam wszystkich funkcji bez których nie można zaawansowanie korzystać z systemu. Więc najlepiej będzie mieć wersje professional ale i tak ja nie zmienię systemu może za 5 lat zmienię mojego 7022.
PS.Media center co jest w prawie wszystkich wersjach to bezsens bo nadaje się on do używania tylko na komputerach podpiętych do TV.


RE: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 - Admin - 04.04.2009 15:25

Tak czy owak, pierwsze zestawienie już mamy. W późniejszym czasie, by uniknąć zbędnych pytań na forum, zamieścimy własną tabelę.


RE: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 - damian-Win2000 - 04.04.2009 16:13

Anmato masz rację.


RE: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 - DRACO - 04.04.2009 22:07

WMC jest wporzadku z TV Uśmiechnięty i fajnie pomyśleli, bo gdy podłanczałem lapka do rzutnika albo TV w XP to musiałem... prawy,własciwości,ustawienia,zaawansowane,GF,uruchom narzedzia,włącz obraz na tv i lapku... no masa zabawy
A teraz wpinam kabel i samo się wrzuca na TV Uśmiechnięty nic zabawy i ustawiania, sam sobie dobiera rozdzielczość i kolory, no wczoraj wieczorem byłem miło zaskoczony gdy po wpięciu pojawił mi się "dzień w którym zatrzymała sie ziemia" na TV... swoja droga kiepawy film... :/(sry za offtop)


RE: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows 7 - damian-Win2000 - 05.04.2009 08:32

O to mi chodzi WMC ok ale po podłączeniu PC do TV bo na monitorze CTR 17"(rozdzielczość max 1024@768)
to ciut wszystko za duże jak by dla niedowidzącego. A na TV 42"(taki mam w pokoju) jest super.