Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
wyłączone WiFi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: wyłączone WiFi (/wylaczone-wifi-27533-t)



wyłączone WiFi - janekw890i - 21.10.2012 13:18

Witam mam następujący problem mój system uparł się ze mam wyłączone WiFi i nie chce mi wgl szukać sieci WiFi oraz w zarządzaniu siecią znikła mi ikonka od WiFi.Brak WiFi Na pasku również nie mam coś musiało się spi*** i wyłączyć mi te sieci bezprzewodowe. tutaj konkretny dowód : Wyłaczona usługa sieci bezprzewodowych


Proszę o szybką pomoc.


RE: wyłączone WiFi - thermalfake - 21.10.2012 13:35

No ale tu nikt wróżką nie jest.
Najpierw proszę napisać co to za sprzęt, wrzucić screen z systemowego narzędzia msinfo32.exe
Jeśli to PC, proszę pokazać screeny np z Speccy z uwzględnieniem modelu karty WLAN.
Widzę, że jest zainstalowane Hamachi więc nie będę dawał rady wycięcia konfiguracji sieciowej w rejestrze.


RE: wyłączone WiFi - janekw890i - 21.10.2012 13:50

msinfo czy to co ci tu wysłałem wystarczy czy czegoś jeszcze potrzebujesz aby mi pomóc? model mojej karty sieciowej Uśmiechnięty Realtek PCIe GBE Family Controller


RE: wyłączone WiFi - thermalfake - 21.10.2012 15:42

W tym pliku nie ma żadnej informacji co to za karta sieciowa WLAN.

Cytat:model mojej karty sieciowej Smile Realtek PCIe GBE Family Controller

To jest układ karty sieciowej LAN na płycie głównej, to z czym łączysz się kablem sieciowym. W tym momencie to nas zupełnie nie interesuje.
W takim razie proszę skorzystać z dostępnych narzędzi do identyfikacji podzespołów Speccy, Aida64, Sisoft Sandra, Everest, itp lub wyjąć kartę bezpośrednio ze środka i spisać jej model albo dogrzebać się do pudełka.
Proszę także o wklejenie (ctrl+v) na forum do znaczników code wyniku komendy wpisanej do wiersza poleceń (cmd)
sc query type= service state= all | clip


RE: wyłączone WiFi - janekw890i - 21.10.2012 16:35

Proszę tutaj raport z Everesta a co do tej komendy po jej wpisaniu wyskakują mi literki których nie da się skopiować oraz pisze ze nieprawidłowa operacja Report


RE: wyłączone WiFi - thermalfake - 21.10.2012 16:48

Zupełnie nie ma żadnego info nawet o urządzeniu wpiętym do PCI. Wyjmij tę kartę i włóż jeszcze raz, może być do innego slotu. Możesz ją także włożyć do innego kompa. W najgorszym razie padła.


RE: wyłączone WiFi - janekw890i - 21.10.2012 16:54

Hmm dziękuje bardzo za pomoc napewno zajrzę do tego swojego PC Zadowolony