Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows Ultimate 64bit - ,,program przestał działać" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Windows Ultimate 64bit - ,,program przestał działać" (/windows-ultimate-64bit-program-przestal-dzialac-27312-t)



Windows Ultimate 64bit - ,,program przestał działać" - Legionista21 - 12.10.2012 15:46

Witam Wszystkich Serdecznie.
Mam duży problem ze swoim kompem. Mianowicie gdy chcę sobie pograć w jakąś mocniejszą gierkę typu gta IV to wszystko ładnie pięknie działa, ale tylko przez jakis czas. Po chwili program wyłącza się (słychać takie jak by szumy w słuchawkach albo takie jedno pyknięcie jakby sie włączało głosiniki). Po tym jak program się wyłączy nie da rady odpalić już żadnego programu. Po programach ,,latają" taki czarne paski oraz psują się kolory. Mój sprzęt to:

Procek - AMD Anthlon™ II X4 640
Karta graf - ATI Radeon HD 5670
Ram - 4 GB

Sytem Win7 Ultimate 64 bitowy


RE: Windows Ultimate 64bit - ,,program przestał działać" - peciaq - 16.10.2012 00:45

Wygląda na awarię karty graficznej, choć powodem może być również twój system, bo podejrzewam że nie posiadasz go legalnie, a jedynie pobrałeś.
Ale co do karty graficznej - spróbuj może jakiegoś testu obciążeniowego, znajdziesz masę różnych w http://www.google.pl, wybierz któryś, a najlepiej kilka i jazda.


RE: Windows Ultimate 64bit - ,,program przestał działać" - Legionista21 - 21.10.2012 11:39

Wielkie dzięki za rade. Komputer każdy test obciążeniowy łyka bez problemu... słyszałem właśnie że ten system nie jest stworzony do gier (szczególnie pirat Zacieszacz). Zainstaluje w najbliższym czasie inny najlepiej 32 bit i podziele sie wrażeniami.
Jeszcze raz Dziękuje Ci za pomoc Uśmiechnięty


RE: Windows Ultimate 64bit - ,,program przestał działać" - thermalfake - 21.10.2012 19:44

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Lepiej kup legalny system bez instalacji nie wiadomo co jeszcze robiących w tle aktywatorów czy inego dodanego dziadostwa.
Mam u siebie legalnego Professional'a i Ultimate'a. Gram od czasu do czasu, system godny zero problemów w grach. Dla statystycznego użytkownika wszystko powyżej Professional'a to aż za nadto. Ja używam tych systemów troszkę do innych celów.


RE: Windows Ultimate 64bit - ,,program przestał działać" - Magnetar - 22.10.2012 01:38

I tu nie do końca mogę się zgodzić:
Miałem podobne problemy z Ultimate + Photoshop + gtx560
Cały interfejs windows sypał się w czarne paski, kwadraty

Legalność systemu i oprogramowania - 100%

kartę przełożyłem do mojego PCta i chodzi jak marzenie w sumie nie jest mi taka potrzebna, bo ja nie umiem grać w gry i generalnie w nie, nie gram, czasami w Age Of Empires III - jedna z kilku gier, które w życiu kupiłem Cwaniak nawet tu musiałem zmodyfikować wartości bojowe jednostek, bo mi komputer ciągle spuszczał sromotne lanie Cwaniak
Siostrzeniec ją męczy w weekendy jak przyjeżdża gdyby nie on, to w życiu nie kupiłbym pewnie ani jednej gry Uśmiechnięty

U siebie mam wersję PRO niby żadna różnica, a jednak. Do tamtego kompa wsadziłem HD6950 i nie ma czarnych pasków. Jakiś diabeł siedzi w Ultimate.