Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Angielski ekran bootowania w polskiej wersji systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Angielski ekran bootowania w polskiej wersji systemu (/angielski-ekran-bootowania-w-polskiej-wersji-systemu-27305-t)



Angielski ekran bootowania w polskiej wersji systemu - Argawen - 12.10.2012 08:57

Witam
Mam problem. Windows 7 Home Premium z SP1, oczywiście oryginał. Czysta instalka. Pomimo zmian zaproponowanych z wątku http://windows7forum.pl/po-zmianie-jezyka-w-windows-7-ekrany-powitalne-zostaly-bez-zmian-rozwiazany-7983-t , ekran Starting Windows nie zmienił się na wersję polską. Pozostałe elementy( czekaj, zapraszamy itd oraz Win7 jako całość) są oczywiście w języku polskim.
Spotkał się ktoś z takim problemem ?
Z góry dziękuję za sugestie.


RE: Polska wer. Win7, ekran bootowania angielski - bodziulla - 12.10.2012 21:34

Hej.
Pytanie jaki system x86 czy x64?. Dwa może spojrzysz na inną poradę Uśmiechnięty, ale fajnie będzie jak mi napiszesz jak masz architekturę systemu (tzn. ile bitowy).
Pzdr


RE: Polska wer. Win7, ekran bootowania angielski - Argawen - 13.10.2012 07:52

Windows x64. Dosyć długo szukałem i to co znalazłem( nie tylko na tym forum) odnosi się właśnie do tego sposobu.
Będę wdzięczny za podanie sposobu lub linku.


RE: Polska wer. Win7, ekran bootowania angielski - bodziulla - 14.10.2012 20:16

Hej.
Pobierz sobie paczkę :
http://www.pressbyte.com/2332/windows-7-sp1-mui-language-packs-complete-download-links/

odpowiednią dla swojej wersji i powtórz akcję odnowa Uśmiechnięty
Pzdr

PS. Paczki są bezpieczne, legalne od Micro Uśmiechnięty


RE: Polska wer. Win7, ekran bootowania angielski - thermalfake - 14.10.2012 21:23

"Legalne" z przymrużeniem oka w wersji Home Premium Zacieszacz


RE: Polska wer. Win7, ekran bootowania angielski - Argawen - 15.10.2012 15:12

Dla mnie chyba legalne. W końcu kupiłem polską wersję Win 7 i chce mieć wszystko spolszczone.
Dzięki za link.

ps. Niestety, po odpaleniu pliku, miałem pytanie czy chce zatwierdzić zmiany. Oczywiście dałem tak. Wszedłem w Panel, powtórzyłem procedurę, zrestartowałem kompa i mam to samo.
Dla mnie dziwna sprawa, bo wszystkie inne mam po polsku. Tylko ten Starting Windows jest po angielsku. Niby nie przeszkadza.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.


RE: Polska wer. Win7, ekran bootowania angielski - thermalfake - 15.10.2012 20:13

W polskiej dystrybucji nie ma takich cyrków typu "niedorobione" lokalizacje. Do instalowania pakietów MUI licencja zezwala tylko na Ultimate i Enterprise (kupujesz biedniejszą wersję HP i płacisz mniej wiec nie można wymagać tego co w droższych). Podejrzewam jesteś ofiarą oszustwa (nie napisano jaki typ licencji i gdzie zakupione) a to może sprawdzić narzędzie diagnostyczne microsoftu do spraw licencjonowania - mga diag tool.


RE: Angielski ekran bootowania w polskiej wersji systemu - Argawen - 16.10.2012 05:51

Nie rozumiem stwierdzenia, że nie mogę wymagać tego w wersji Home Premium, co w droższych. A czego ja wymagam ? By mieć w pełni spolszczoną wersję, chyba normalne. Wszystko mam po polsku, tylko ekran botowania jest po angielsku( czyli ten pokazujący się znaczek Microsoftu na czarnym tle i napis Starting Windows jest w języku angielskim. Wszystkie inne komunikaty typu zapraszamy, aktualizacja programu po ściągnięciu updatów przy ponownym uruchamianiu i inne są w języku polskim). Soft kupiony w polskim sklepie Agito.
http://www.agito.pl/microsoft-windows-7-home-premium-64-bit-pl-dvd-oem-1156-358502.html
Parę razy kupowałem tam system i nie było żadnych problemów.
Jest to wersja OEM. Po instalacji od razu zarejestrowałem i aktywowałem bez problemu.

Jak wrócę do domu, to sprawdzę tym programem.


RE: Angielski ekran bootowania w polskiej wersji systemu - peciaq - 16.10.2012 12:31

thermalfake chodziło o to, że w wersji Home Premium żeby mieć system po polsku trzeba trochę nad tym posiedzieć, nie da się tego zrobić tak jak w Ultimate czy Enterprise - instalując po prostu wybrany pakiet MUI.