Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przeglądarka internetowa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Przeglądarka internetowa (/przegladarka-internetowa-27286-t)



Przeglądarka internetowa - Rambdal - 11.10.2012 10:23

Witam wszystkich.

Chciałbym się was zapisać o dobrą przeglądarkę internetową, przez lata używałem Google Chrome i sprawowała się całkiem dobrze lecz problem zaczął się kiedy słuchałem radia internetowego i co jakiś czas wysypywała się wtyczka Flash. Nawet po aktualizacji chrome i Adobe Flash Player problem dalej jest, stąd postanowienie o zmianie. Doradzi ktoś?


RE: Przeglądarka internetowa - DamiaX - 11.10.2012 14:41

Polecam Firefoxa.
Dla mnie najlepsza.
Bezpieczna, Szybka, Dużo dodatków Cwaniak.


RE: Przeglądarka internetowa - winekBOT - 11.10.2012 15:56

Wszyscy polecają Firefoksa ale ja go nie lubię (kwestia gustu). Używam Opery i jestem zadowolony.


Odp: Przeglądarka internetowa - Rambdal - 12.10.2012 09:30

A Flash Player działa dobrze na Firefoxie?

Jeśli można wyjaśnij mi o co chodzi z dodatkami, nigdy tego nie używałem, są pomocne?
Wysłano z Walkman-a


RE: Przeglądarka internetowa - beabea - 12.10.2012 14:02

Używam Firefoxa od zawsze i nie mam problemów z Flashem, ale z tego co się orientuję, wiele osób je miewa. Za pomocą dodatków można dodawać różne funkcjonalności, zmieniać wygląd interfejsu oraz stron www, usuwać elementy z menu, zmieniać sposób działania niektórych funkcji itd. itp. Jednym słowem za ich pomocą dostosowujesz przeglądarkę do własnych potrzeb i upodobań.
Co do problemów z Flashem, to radziłabym pobrać specjalny uninstaller i go porządnie odinstalować, wyczyścić np. CCleanerem, zrestartować system, po czym zainstalować od nowa.


RE: Przeglądarka internetowa - DamiaX - 13.10.2012 11:57

Ja nigdy jak dotąd nie miałem problemów z Flashem na lisku.
Polecam wyczyścić system za pomocą programu CCleaner.


Odp: Przeglądarka internetowa - Rambdal - 13.10.2012 17:52

Czyściłem problemy z Flash miałem na chrome


Wysłano z Walkman-a


RE: Przeglądarka internetowa - Windows 77 - 13.10.2012 18:04

Ja też polecam liska. Mam wersje 16.01 (najnowsza stabilna) i nie miałem problemów ze fleszem
(ustawiłem sobie aby pytał się o jej włączenie) I ma fajną stronę :

http://img201.imageshack.us/img201/3655/beztytuungr.png


Odp: Przeglądarka internetowa - byakuya - 13.10.2012 19:31

Używam Chrome od kiedy wyszedł, ale jak mam coś polecać to Opera lub Maxthon, ta ostatnia chyba najlepsza, nigdy nie było problemów.


RE: Przeglądarka internetowa - rafal723 - 13.10.2012 23:47

Używałem większości przeglądarek (1. IE później Opera, Firefox znów Opera i Google Chrome) i pomimo, że też mam problemy z Flash'em to jednak pozostaję na swoim Google Chrome. Ew. jak bardzo, bardzo ewentualne to chyba właśnie Firefox, albo Opera.