Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wyłączone sterowniki po instalacji systemu. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Wyłączone sterowniki po instalacji systemu. (/wylaczone-sterowniki-po-instalacji-systemu-27075-t)



Wyłączone sterowniki po instalacji systemu. - dawid3398 - 01.10.2012 15:10

Czesc , mam problem wczoraj instalowalem ponownie system 1 raz na laptopie i nie wykrywa mi urzadzen takich jak
"Ethernet Controller oraz Network Controller" przy tych 2 urzadzeniach jest wykrzyknik na zolto , nie mam kompletnie dostepu do internetu i nie wiem co mam zrobic aby urzadzenia zainstalowaly sie poprawnie gdy chce rozwiazac problem z tymi urzadzeniami pisze mi "The drver gir Ethernet Controller is not install the latest drvier for the device"

I nic dalej mi nie wykrywa co mam robic nie jestem najlepszy z komputerow.

Moj sprzed -

Komputer: SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD, -
RV415/RV515/E3415
System operacyjny: Microsoft Windows 7 Home Premium (64-bit) Service Pack 1
Pamiec: (RAM): 4 B
Procesor: AMD E-450 APU with Radeon™ HD Graphics
Plyta gowna: SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD, - RV415/RV415
Karta Graficzna: Standard VGA Graphics Adapter
Monitor: SAMSUNG LTN156AT24C0
Dysk Twardy: ST9500325AS ATA Device (500.0 GB)
Karta sieciowa: Bluetooth Device (Personal Area Network)

To moj sprzed wiecie dlaczego mam taki problem po ponownym zainstalowaniu systemu? , jak moge to naprawic jakies sterowniki zmiany ustawien albo cos , nie wiem , prosze o pomoc , pozdrawiam.


RE: Wylaczone Sterowniki po instalacji systemu. - thermalfake - 01.10.2012 23:25

Proszę podać dokładny model a nie serię. Jest ona na spodzie laptopa.
Jak nie to wklepać msinfo32.exe i pokazać tu z tego zrzut ekranowy.
Problem bierz się z tego iż wcześniej mógł być system fabryczny ze wszystkim sterownikami i softem a teraz instalujesz goły system, stąd różnica.