Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Złamanie lub wyczyszczenie hasła na Windows Vista - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Złamanie lub wyczyszczenie hasła na Windows Vista (/zlamanie-lub-wyczyszczenie-hasla-na-windows-vista-26998-t)



Złamanie lub wyczyszczenie hasła na Windows Vista - FunkyHouse - 28.09.2012 10:22

Witam serdecznie

W jaki sposób mogę zmienić lub wyczyścić hasło na Windowsie 7? Problem polega na tym, że brat koleżanki coś nagrzebał podczas uruchomienia systemu, nie znał hasła coś powpisywał i teraz jej hasło nie działa, a ja nie do końca wiem jak jej pomóc

Pozdrawiam


RE: Złamanie lub wyczyszczenie hasła na Windows Vista - LadyInBlue - 28.09.2012 13:32

Może jednak zdecydujesz się o jakiego Windowsa chodzi?


RE: Złamanie lub wyczyszczenie hasła na Windows Vista - FunkyHouse - 28.09.2012 17:08

Chodziło o Windows 7 Wyczyściłem hasło ale po włączeniu się systemu wyświetla mi komunikat o wymaganej resjestracji Windowsa Mimo iż był on zainstalowany razem z laptopem. Tak więc trzeba od nowa reistalować Windowsa?


RE: Złamanie lub wyczyszczenie hasła na Windows Vista - peciaq - 28.09.2012 18:39

To co ma z tym wspólnego Vista która jest w tytule? Nie rozumiem w ogóle w czym masz problem, po co chciałeś łamać hasło, zapomniałeś go czy o co chodzi?


RE: Złamanie lub wyczyszczenie hasła na Windows Vista - thermalfake - 28.09.2012 22:04

Przekopiować dane z partycji systemowej za pomocą dowolnego systemu livecd (sporo info w sieci how-to) a potem już tylko przywrócić fabryczny system. Wsio macie w instrukcji laptopa.