Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z netem - karta sieciowa "nie widzi" sieci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z netem - karta sieciowa "nie widzi" sieci (/problem-z-netem-karta-sieciowa-nie-widzi-sieci-26955-t)



Problem z netem - karta sieciowa "nie widzi" sieci - jacklastaman - 26.09.2012 20:05

Krótko. Zawiesił mi się w domu net (z Vectry). Po restarcie routera na 2 komputerach wszystko wróciło do normy, ale na jednym kompie wciąż nie mogę się połączyć. Restartowałem karte sieciową - nic.

Łączę się przez kartę na stick'u USB. W panel sterowania / siec i internet / polaczenia sieciowe jest jak widac pewien problem (zalacznik).
[attachment=4739]


Nie wiem czemu pojawily sie te czerwone krzyzyki skoro urządzenie jest włączone. Najdziwniejsze jest to że komputer wykrywa inne sieci bezprzewodowe, ale nie widzi mojej. (zrzut)
[attachment=4740]

Any ideas ?


RE: Problem z netem - karta sieciowa "nie widzi" sieci - thermalfake - 27.09.2012 10:05

Może szerzej - co to jest za model tego dongla, jaki router i czy moduł wlan usb ma jakiś dodatkowo zainstalowany soft do zarządzania sieciami.


RE: Problem z netem - karta sieciowa "nie widzi" sieci - jacklastaman - 27.09.2012 10:38

(27.09.2012 10:05)thermalfake napisał(a):  Może szerzej - co to jest za model tego dongla, jaki router i czy moduł wlan usb ma jakiś dodatkowo zainstalowany soft do zarządzania sieciami.

Router D-Link DIR-600
Stick USB: TP-Link (TL-WN321G)
Zadnego softu do zarządzania sieciami nie instalowałem.