Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Poznajmy się - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+---- Dział: Poznajmy się (/poznajmy-sie-59-f)
+---- Wątek: Poznajmy się (/poznajmy-sie-269-t)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Poznajmy się - Raizo - 04.07.2011 19:41

Witamy Uśmiechnięty


RE: Poznajmy się - BarnaS - 12.07.2011 11:43

No witam Uśmiechnięty Jestem nowy Zadowolony
Bartek lat 15 . Interesuję się malware i bezpieczeństwem komputerów Uśmiechnięty


RE: Poznajmy się - wilqq - 17.07.2011 02:37

Siedzę po nocy to i się przywitam Uśmiechnięty

Mam na imię Szymon , zabawę z komputerami zacząłem jakieś 8 lat temu kiedy to pierwszy raz z ojcem złożyliśmy moje małe pudło ( Celeron , Ge Force Family 64 MB i 256 MB ram) , a z elektroniką trochę wcześniej ( Pegasus , Commodore i Atari ) . Tata interesował się takimi rzeczami co skutecznie we mnie zaszczepił . Z siódemką jestem od beta testów , wersji chyba 6800 czy coś takiego . Wcześniej miałem XP Prof , jestem obeznany i w XP i w W7 , bo na obu swoje lata przesiedziałem . Jedyne co mnie martwi (albo cieszy) to to , że ominęła mnie zabawa z Vistą , chociaż z tego co widziałem ominięcie to było szczęśliwe . Bawiłem się wieloma dystrybucjami Linuxa ( Mint , Mandrive , Ubuntu ) i powiem szczerze , że to całkiem zgrabny system , chociaż do moich potrzeb bardziej pasują okna . Posiadam 3-miesięcznego notebooka Asus K53SV , który jak narazie sprawuję się całkiem , całkiem , serwer na Xeonach (stoi na nim forum i strona szkolna + często serwery gier np. Minecraft, Dawn Of War i takie tam ) , + moja stara stacjonarka , z którą jestem emocjonalnie związany , aż dziw , że się jeszcze nie rozleciała . Obecnie uczę się w technikum elektroniczno - elektrycznym na wydziale informatycznym . Od dwóch lat uczę się programować w C++ i Javie , chociaż to takie poboczne zajęcie. Wieczorem lubię wcielać się w forumowego bohatera i pomagać ludziom. Słucham różnej muzyki , szczególnie starych zespołów (Deep Purple , Acid Drinkers , The Killers ) jak i w miarę nowych ( System of a Down , Hunter , Pendulum , Skrillex ) . Jeśli kiedyś będzie mi dane to mam chrapkę na moda na tym forum .

Pozdrawiam !


RE: Poznajmy się - marbryl1 - 14.08.2011 12:36

Witam Państwa na imię mam Marek, przygodę z komputerami zacząłem 10 lat temu od złożenia kompa, który działa do dziś, ale mam już nowego i na nim windows7.Poprzednie systemy to windows XP Prof i Home.Mam 57 lat pochodzę z Wrocławia obecnie mieszkam w Niemczech.Znalazłem to forum i mam ochotę tu pozostać aby poznać lepiej system.


RE: Poznajmy się - peciaq - 14.08.2011 15:40

Witam sąsiada z miasta ;]


RE: Poznajmy się - marbryl1 - 15.08.2011 06:31

Witam kolegę peciag, tak jestem z tego miasta ale już ponad trzy lata na wygnaniu w mimcach.Piękne nasze miasto byłem w czerwcu jest ślicznie.Pozdrawiam serdecznie.


RE: Poznajmy się - Smoczyca - 17.08.2011 02:43

Witam. Na forum już jestem jakiś czas, ale jak dotąd tylko czytałam. Dziś przyszedł czas na pierwszego posta, to doszłam do wniosku, że przywitać też się wypada Uśmiechnięty
Patrycja z Mazowsza, zagorzała pani fotograf, maniaczka lotnictwa i motoryzacji, uzależniona od internetu i Counter-Strike'a haha tyle o mnie taka reklama Cwaniak Pozdrawiam


RE: Poznajmy się - Maxim128 - 17.08.2011 09:11

Witamy maniaczkę CS'aCwaniak


RE: Poznajmy się - Raizo - 18.08.2011 10:24

Witamy witamy Zacieszacz


RE: Poznajmy się - wirus4321 - 02.10.2011 10:48

W takim razie ja też się przywitam.
Tak więc;
Nazywam się Michał, mam 15 lat i mieszkam w Stargardzie Szczecińskim.
Aktualnie chodzę do 3 gimnazjum, interesuje się modelarstwem zdalnie sterowanym, Combat Arms`em i Air Soft Gun`ami.
To tyle ode mnie.


RE: Poznajmy się - jacek-placek - 02.10.2011 12:30

Cześć wirus4321Uśmiechnięty Mam rodzinę w Stargardzie i znam miasto, jest ładne i chętnie tam zaglądam w miarę możliwościCwaniak


RE: Poznajmy się - MrDanio - 13.10.2011 19:42

Siemka, mieszkam w Krośnie Odrzańskim obok Zielonej Góry(woj. Lubuskie)


RE: Poznajmy się - DamiaX - 13.10.2011 20:24

MrDanio Witam.
Może opowiesz coś więcej o sobie ?.


RE: Poznajmy się - House - 16.10.2011 17:26

Damiax, od razu poproś o złote myśli kolegi o ile takie posiada Cwaniak


RE: Poznajmy się - DamiaX - 16.10.2011 21:00

Hmm a może i też pamiętnik ? Zacieszacz.


RE: Poznajmy się - Nostromo - 17.10.2011 15:04

Może załóżmy nowy wątek "Pochwal się swoimi hasłami dostępowymi, kodami,pinami i numerami kont bankowych"? Wygra ten, który ma... i tu parę klasyfikacji:
najładniejsze,
najtrudniejsze,
najprostsze,
najkrótsze,
najdłuższe,
najgłupsze,
a na poważnie, chrońcie swoją prywatność, podawajcie gdziekolwiek sobie życzą (chyba że to bank), tylko to co nie pozwoli was zidentyfikować jako konkretnej osoby. Nieletni nie powinni podawać nazwiska i miejsca zamieszkania, gdyż po osiągnięciu pełnoletności mogą mieć problem z założeniem np. konta w banku (jeżeli dane wpadną w niepowołane ręce). Są tacy, którzy specjalizują się w zbieraniu takich z pozoru nikomu nieprzydatnych danych.
Uwaga na DamiaX'a Zacieszacz

Korzystając z okazji przedstawię się, tym razem szczera prawda:
od urodzenia mieszkam w Polsce, w mieście, jestem mężczyzną, mam więcej niż 20 lat, lubię jazdę samochodem, piwo, moje hobby to główkowanie, majsterkowanie i komputer (o dziewczynach nie wspomnęCwaniak bo to oczywiste...chyba).


RE: Poznajmy się - jacek-placek - 17.10.2011 15:09

(17.10.2011 15:04)Nostromo napisał(a):  Może załóżmy nowy wątek "Pochwal się swoimi hasłami dostępowymi, kodami,pinami i numerami kont bankowych"? Wygra ten, który ma... i tu parę klasyfikacji:
najładniejsze,
najtrudniejsze,
najprostsze,
najkrótsze,
najdłuższe,
najgłupsze,
a na poważnie, chrońcie swoją prywatność, podawajcie gdziekolwiek sobie życzą (chyba że to bank), tylko to co nie pozwoli was zidentyfikować jako konkretnej osoby. Nieletni nie powinni podawać nazwiska i miejsca zamieszkania, gdyż po osiągnięciu pełnoletności mogą mieć problem z założeniem np. konta w banku (jeżeli dane wpadną w niepowołane ręce). Są tacy, którzy specjalizują się w zbieraniu takich z pozoru nikomu nieprzydatnych danych.
Uwaga na DamiaX'a Zacieszacz

Korzystając z okazji przedstawię się
od urodzenia mieszkam w Polsce, w mieście, jestem mężczyzną, mam więcej niż 20 lat, lubię jazdę samochodem, piwo, moje hobby to główkowanie, majsterkowanie i komputer (o dziewczynach nie wspomnęCwaniak bo to oczywiste...chyba).

Karol??Zacieszacz


RE: Poznajmy się - Nostromo - 17.10.2011 15:25

Yes, yes, yes...
Rozgryzłeś mnie, Karol to jaZacieszacz , taki miałem przydomek w szkole (naprawdę).


RE: Poznajmy się - jacek-placek - 17.10.2011 21:01

Ale numerZacieszacz Palnąłem dla żartu hahahahaZacieszacz


RE: Poznajmy się - peciaq - 18.10.2011 10:17

Widać Nostromo jesteś jak ten Och, Karol 2 Zadowolony
Ahh, to by było marzenie mieć Foremniak, Trzebiatowską, Glinkę, Zielińską i Sochę na raz.. Zacieszacz

Ja tu już chyba kiedyś pisałem, może jeszcze dodam że rozpocząłem studia na kierunku informatyka (niestety zaocznie, bo muszę pracować) i zobaczymy, co z tego będzie...