Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
klawiatura w asus k50in po czyszczeniu działa niepoprawnie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: klawiatura w asus k50in po czyszczeniu działa niepoprawnie (/klawiatura-w-asus-k50in-po-czyszczeniu-dziala-niepoprawnie-26678-t)



klawiatura w asus k50in po czyszczeniu działa niepoprawnie - pietiab - 16.09.2012 13:37

Witam. Win7 w laptopie asus K50IN i po wczorajszym czyszczeniu klawiatura zwariowała. Najpierw hasło musiałem z ekranowej wpisać potem. Num lock i caps lock zablokowany. W notatniku sprawdziłem a tu klikam s wyskakuje 6s a nie działa ;w - UW i tak dalej. Wiem klawisze trwałe ale wyłączyłem i nic. Musiałem coś wcisnąć. Mam na klawiaturze jeszcze klwisze FN, np FN+F7 wyłacza monitor i inne ale wszystkich kombinacji nie znam i może tu gdzieś problem. Może ktoś pomuc?


RE: zwariowała klawiatura - thermalfake - 16.09.2012 18:36

Sprawdzić działanie klawiszy pod kontrolą dowolnego systemu ratunkowego livecd. Wypalić sobie iso na płytce robiąc z niej bootowalny nośnik. Oczywiście sekwencje klawiszy funkcyjnych nie będą działać bo do tego potrzebne jest asusowskie ATK.
Jeśli nadal to samo więc klawiatura na szrot - gdzieś może być na niej zwarcie.