Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
"Gdzie jest moja kupa?" - najbardziej kuriozalna aplikacja wszech czasów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: "Gdzie jest moja kupa?" - najbardziej kuriozalna aplikacja wszech czasów (/gdzie-jest-moja-kupa-najbardziej-kuriozalna-aplikacja-wszech-czasow-26600-t)



"Gdzie jest moja kupa?" - najbardziej kuriozalna aplikacja wszech czasów - Portator - 13.09.2012 15:08

W życiu musisz sobie odpowiedzieć na jedno, ale za...ście ważne pytanie: gdzie jest moja kupa?!

[Obrazek: Bez tytułu.png]

To nie żart. Na smartfony i PC powstała właśnie aplikacja o nazwie "Gdzie jest moja kupa?", stworzona przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie. Dzięki niej każdy mieszkaniec Jaworzna nie pozostanie bez odpowiedzi na to jakże życiowe pytanie. Każdy będzie mógł prześledzić drogę, którą pokonuje jego kupa do oczyszczalni ścieków. Powstanie aplikacji ma związek z rozbudową kanalizacji i jest swego rodzaju akcją promującą i ma zachęcić mieszkańców do przyłączania swoich posesji do sieci.

Pozostaje tylko jedno pytanie: skoro kupa towarzyszy nam od pokoleń, dlaczego dopiero teraz wymyślono taką aplikację?!

Info. prasowa, fot. Thinkstockphotos


RE: "Gdzie jest moja kupa?" - najbardziej kuriozalna aplikacja wszech czasów - Magnetar - 13.09.2012 17:15

Teraz już wiem ... Zacieszacz


RE: "Gdzie jest moja kupa?" - najbardziej kuriozalna aplikacja wszech czasów - Maxim128 - 13.09.2012 17:29

Może kał ludzki ma wbudowany nadajnik GPS? Bo inaczej nie wiem jak można śledzić kupęZacieszacz


RE: "Gdzie jest moja kupa?" - najbardziej kuriozalna aplikacja wszech czasów - DamiaX - 13.09.2012 19:29

Moim zdaniem aplikacja pobiera naszą aktualną pozycje przez gps (telefon) lub obsługę geolokalizacji (komputer) następnie wyszukuje na mapie kanały kanalizacyjne i potem oblicza trasę do oczyszczalni. Tak jakby nawigacja Cwaniak.