Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak zmiany typu konta na Administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak zmiany typu konta na Administratora (/brak-zmiany-typu-konta-na-administratora-26584-t)



Brak zmiany typu konta na Administratora - EnJoy89 - 13.09.2012 08:16

Witam Serdecznie ! mam poważny problem dotyczący zmiany typu kontaSmutny . opadłem z sił i piszę tutaj.

Próbowałem już wszystkiego. net user administrator itd. Dodaje screena z typem konta .

Pozdrawiam.

Proszę nie o usuwanie tematu gdyż czytałem na forum i nic nie pomogło.


RE: Brak zmiany typu konta na Administratora. - Portator - 13.09.2012 08:44

Witaj. Napisz jeszcze co właściwie chcesz zrobić i jaki masz problem?


RE: Brak zmiany typu konta na Administratora. - EnJoy89 - 13.09.2012 08:52

(13.09.2012 08:44)Portator napisał(a):  Witaj. Napisz jeszcze co właściwie chcesz zrobić i jaki masz problem?

Czesc! Chodzi o to ze niemoge zrobic konta adiministratora. Mogę tylko być zwykłym Userem Win7.. Dodałem załącznik w którym widać , jak zaznacze Admina to jest pole szare i nic nie moge zrobićSmutny i nie moge przez to skopiować pliku DLL do innego folderu.

Pomoże ktos??Smutny


RE: Brak zmiany typu konta na Administratora. - peciaq - 16.09.2012 00:13

Popraw brak polskich znaków.


Odp: Brak zmiany typu konta na Administratora. - nomoreground - 16.09.2012 09:48

Ale to konto na screnie JEST JUŻ ADMINISTRATOREM to po co chcesz je robić nim drugi raz. Nic dziwnego że nie możesz tego zmienić

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2


RE: Brak zmiany typu konta na Administratora. - EnJoy89 - 16.09.2012 22:15

Tak jest zaznaczone bo to ograniczone kontoCwaniak o to chodzi że nie mogę zaakceptować tegoCwaniak heh. ale już rozwiązałem. do zamknięciaUśmiechnięty


Brak zmiany typu konta na Administratora. (rozwiązany) - LadyInBlue - 16.09.2012 22:20

Wątek rozwiązany.