Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Powiadomienia On Screen o wciśniętych klawiszach funkcyjnych - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Powiadomienia On Screen o wciśniętych klawiszach funkcyjnych (/powiadomienia-on-screen-o-wcisnietych-klawiszach-funkcyjnych-26543-t)



Powiadomienia On Screen o wciśniętych klawiszach funkcyjnych - Nyarlathotep - 11.09.2012 18:54

Witam.
W win7 było od początku powiadamianie o wciśnięciu Caps Lock , Num Lock i Głośności, na środku ekranu pojawiały się odpowiednio duże ikony ale ostatnio nie pojawiają się.
Wyczytałem że przyczyną może być BTTray.exe, jednak nie mam go w systemie prawdopodobnie antywirus go unicestwił. Nie mogę go zainstalować gdyż do tego jest potrzebny Bluetooth którego nie posiadam w laptopie (Acer Aspire 5253).
Próbowałem poszperać w rejestrach ale tam jest wszystko ok tzn jest ustawione że mają sie pojawiać.
Może ktoś zna rozwiązanie, chciałbym aby powiadomienia znów się pojawiły.


RE: Powiadomienia On Screen o wciśniętych klawiszach funkcyjnych - thermalfake - 12.09.2012 00:02

Launch Manager jest odpowiedzialny za to -> hotkeyapp.exe (sprawdź przypadkiem czy w msconfig nie jest wyłączony)
http://global-download.acer.com/GDFiles/Application/LaunchManager/LaunchManager_Dritek_5.0.5_W7x86W7x64_A.zip?acerid=634305037698456505&Step1=Notebook&Step2=Aspire&Step3=Aspire%205253&OS=721&LC=pl&BC=Acer&SC=EMEA_20


RE: Powiadomienia On Screen o wciśniętych klawiszach funkcyjnych - Nyarlathotep - 12.09.2012 15:09

Dzięki wielkie.
Poprzednio LM zainstalował się z błędem i powiadamiał tylko o głośności.


Powiadomienia On Screen o wciśniętych klawiszach funkcyjnych (rozwiązany) - peciaq - 12.09.2012 15:41

Wątek rozwiązany.