Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Słuchawki i głośniki nie działają po wgraniu nowego BIOS - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Słuchawki i głośniki nie działają po wgraniu nowego BIOS (/sluchawki-i-glosniki-nie-dzialaja-po-wgraniu-nowego-bios-26444-t)



Słuchawki i głośniki nie działają po wgraniu nowego BIOS - Falstaff - 08.09.2012 09:21

A więc mam taki problem. Niedawno wgrałem sobie nowego BIOSa, i wszystko byłoby idealnie gdyby nie fakt że nie działają mi naraz głośniki ani słuchawki.
Wszystko mam podpięte pod tylni panel i przed wgraniem BIOSa i słuchawki i głosniki działały wspólnie.

Teraz mam to podpięte tak

[Obrazek: 1321847.jpeg]

Żeby działały albo głośniki albo słuchawki musze je przepinać w zielonego jacka.
Kiedyś głosniki miałem w zielonym a słuchawki w pomarańczowym, udało mi się to zrobić zmieniając wejscie jakie ma obsługiwać pomaranczowy jack, ale teraz to okienko z wyborem nie wyświetla mi się a mam zaznaczone "Włącz automatyczne okno dialogowe po podłączeniu urządzenia"

Szukałem na kilku forach co może być, radzili żebym zmieniał PINy w rejestrze ale u mnie to nie pomaga. I wybór przedniego panelu odpada.

Proszę o pomoc


RE: Słuchawki i głośniki nie działają po wgraniu nowego BIOS - thermalfake - 08.09.2012 21:19

Na jakiej płycie głównej ?


RE: Słuchawki i głośniki nie działają po wgraniu nowego BIOS - Falstaff - 09.09.2012 00:11

ABIT AB9 PRO