Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z podzieleniem partycji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z podzieleniem partycji (/problem-z-podzieleniem-partycji-26258-t)



Problem z podzieleniem partycji - brtsson - 02.09.2012 06:46

Witam,

Mam taki problem z podzielnościa na partycje. Gdy kupilem lapka to po uruchomieniu mial juz system wgrany i podzielony dysk na C= 370GB i D=29GB, chcialem odjac od C i dodac na D 150GB robilem wszystko z zaleceniami ktore znalazłem w necie i te 150GB było zaznaczone jako nieprzydzielone, w pewnym momencie wyskoczył mi jakis bład juz nie pamietam jaki, zresetowal mi sie system, wlaczylem opcje normalnego uruchomienia jego normelnie i gdy wszedlem w moj komputer to byl widoczny juz jedynie dysk C z pamiecia 220GB a reszta byla nie przydzielona. Te 29GB ktore zaznaczylem na czerwono to nie moge z tym nic zrobic, ani dodac woluminy ani odjac,jedynie jest opcj usuniecia, lecz wyskakuje komunikat ze bedzie to oznaczalo ze beda usuniete wszelkie zainstalowane tam dane i sterowniki, a napewno cos tam jest bo raz wszedlem w ten dysk i przegladalem na szybko co tam jest. Pytanie moje jest takie czy jakos moge przywrocic te 20GB czyli czy ten dysk D moglby fizycznie istniec, zebym mia chociaz jak na poczatku dwie partycje..
[Obrazek: beztytuulur.jpg]


RE: Problem z podzieleniem partycji - thermalfake - 02.09.2012 15:53

Wstaw porządnie zdjęcie bo go nie ma.
Gratuluje także pomysłu grzebania z partycjami jeśli nie wykonano przed tym kopii recovery fabrycznego systemu na nośnik.