Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z AtiTrayTools na win7 64bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z AtiTrayTools na win7 64bit (/problem-z-atitraytools-na-win7-64bit-25951-t)



Problem z AtiTrayTools na win7 64bit - Kay - 21.08.2012 18:07

Witam

Padł mi system win7 32bit więc robiłem formata. Zainstalowałem sobie znów ,, siódemke ,, ale tym razem wersje 64bitową.
Programik ATT śmigał na win7 32bit bez żadnych problemów ( używałem tylko progów temperatur i ustawień obrotów went. ). Na 64bit nie jest tak fajnie , jak zainstaluje i chce włączyć program wywala mi taki error :,, Can not initialize ATIPDLXX library! Exsiting now.. ,, Korzystałem z tego poradnika ( http://windows7forum.pl/instalacja-ati-tray-tools-1241-t?_= ) ale niestety dalej to samo Smutny Ma ktoś pomysł ?


RE: Problem z AtiTrayTools na win7 64bit - thermalfake - 22.08.2012 09:52

Pobierz i rozpakuj sterowniki starsze niż 12.2, wyodrębnij z instalatora exe plik używając polecenia w wierszu poleceń (cmd, po przejściu do folderu gdzie znajduje się instalator) "expand atidplx.dl_ atidplx.dll" i kopiując go w miejsce starego.


RE: Problem z AtiTrayTools na win7 64bit - Kay - 22.08.2012 10:43

Dzięki za odpowiedź, sposób napewno wypróbuje Uśmiechnięty Okazało sie że z temperaturami nie jest aż tak tragicznie. Na win7 32bit puszczałem karte na Videocard stability test ( bez włączonego ATT ) i rozgrzewała sie do około 100* na GPU (jakieś stare sterowniki , chyba 10.1 ). Przed chwilą sprawdzałem z ciekawości jak będzie na win7 64bit , no i temperatura nie przekroczyła 83* na GPU ( testowałem 10 minut w obu przypadkach ) a sterownik to wersja 12.6. Więc jak narazie ATT nie przyda mi się zbytnio Zacieszacz Ale w najbliższym czasie popróbuje i dam znać czy śmiga Uśmiechnięty

Dzięki za pomoc !