Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
"Z powodu Windows 8, ludzie ze wściekłością porzucą komputery" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: "Z powodu Windows 8, ludzie ze wściekłością porzucą komputery" (/z-powodu-windows-8-ludzie-ze-wsciekloscia-porzuca-komputery-25831-t)



"Z powodu Windows 8, ludzie ze wściekłością porzucą komputery" - Portator - 17.08.2012 14:57

Twórca Steama nie zmienił opinii, Windows 8 to dalej „katastrofa”.
Gabe Newell, założyciel firmy Valve, już raz nazwał Windows 8 „katastrofą dla rynku PC”. Nie zmienił swojej opinii po udostępnieniu końcowej wersji systemu. Przyznaje jednak, że „ma nadzieję, że się myli”.
[Obrazek: image_thumb]
Gabe Newell został zapytany o to, co jego zdaniem będą myśleli ludzie o Windows 8 po tym, jak zaczną go używać. – Wydaje mi się, że zdadzą sobie sprawę, że go nienawidzą. Wydaje mi się, że ze złością porzucą swoje komputery po tym, jak zaczną go używać. Rzeczy, które kiedyś były niesamowicie proste, teraz są strasznie skomplikowane i trudne – odpowiedział Newell.

Twórca Half-Life’a i Steama wciąż ma jednak iskierkę nadziei. – Mam nadzieję, że się mylę. Jeżeli się mylę, zarobimy więcej pieniędzy w 12 miesięcy po premierze Windows 8, niż jeśli mam rację. Obawiam się jednak, że mam rację – twierdzi.

Valve obecnie pracuje nad klientem Steam dla Linuxa. Planuje też rozszerzyć ofertę swego sklepu o aplikacje, a nie tylko gry, jak dotąd.

Za: chip.pl


RE: "Z powodu Windows 8, ludzie ze wściekłością porzucą komputery" - thermalfake - 17.08.2012 18:32

My społeczność graczy chcemy nowego Half-Life'a a nie solenie o tym czy win 8 będzie dobry czy zły.