Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z własnymi bitwami i historycznymi w Rome Total War - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Problem z własnymi bitwami i historycznymi w Rome Total War (/problem-z-wlasnymi-bitwami-i-historycznymi-w-rome-total-war-25708-t)



Problem z własnymi bitwami i historycznymi w Rome Total War - Nuvus - 13.08.2012 16:15

Witam. Niedawno postanowiłem znowu pograć w tą grę. Kampania działa świetnie tylko nie działają bitwy własne i bitwy historyczne. Gdy próbuje włączyć bitwę własną lub historyczną wyrzuca mnie do Windowsa i pisze Program Rome Total War przestał działać. Próbowałem uruchamiać grę w trybie zgodności z windowsem XP service pack 3. Dodam jeszcze tylko, że na drugim komputerze z windows XP bitwy działają. Niestety nie mogę tam grać gdyż gra się przycina.


RE: Problem z własnymi bitwami i historycznymi w Rome Total War - peciaq - 13.08.2012 22:06

Dobra a powiedz mi tak szczerze - gra kupiona czy pirat z sieci?


RE: Problem z własnymi bitwami i historycznymi w Rome Total War - Nuvus - 15.08.2012 15:26

Gra kupiona. Temat do zamknięcia gdyż poradziłem sobie z tym problemem. Grę kupioną miałem w wersji angielskiej, więc ściągnąłem spolszczenie. To spolszczenie szwankowało więc przeinstalowałem grę i gram po angielsku.