Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty (/problem-z-pobieraniem-przez-bitcomet-zablokowane-porty-25327-t)



Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - utg - 28.07.2012 10:34

Witam mam taki problem, że mam zablokowane porty w BitComet były tu już podobne tematy
[Obrazek: 1i7ly.jpg]
Mianowicie mogę coś ściągać ale z prędkością 10kb/s :-/
Posiadam Windows7 Enterprise, internet mam przez kabel w sensie takie "normlany":) podłączony mam rotuer mam WR340G v3 0815311C TP- LINK [Obrazek: 33-704-008-TS?$S300W$]
i do niego mam podłączony laptop w innym pokoju. Kiedyś gdy miałem połączenie bezposrednio internet z komputerem stacjonarnym nie miałem takich problemów ze ściąganiem z torrentów. Przewidując wasze pytanie czy sprawdzałem tą stronką do sprawdzania zablokowanych portów to wszystkie kółka miałem na zielono czyli mój dostawca internetu nic nie blokuje. Problem chyba leży w konfiguracji routera tylko, że ja nie mam bladego pojęcia jak to skonfigurować, ponieważ nie znalazłem w żadnym innym wątku informacji na temat takiego routera i jego konfiguracji. Proszę o szybką odpowiedź. Nie wiem czy w dobrym dziale założyłem temat, jeżeli nie to proszę jakiegoś Moda o przeniesienie. Dziękuje, pozdrawiam.



EDIT: PROSZĘ O PRZENIESIENIE DO DZIAŁU SIECI BO JUŻ WIDZE,ŻE W ZŁYM ZAŁOŻYŁEM(SORY ALE JESTEM TU DRUGI RAZ)


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - ctarx - 28.07.2012 10:50

Spróbuj ustawić porty w routerze według tego: Klik


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - utg - 28.07.2012 11:03

[Obrazek: oq9is7.jpg]


Jestem na tym etapie i nie wiem co mam wpisywaćZacieszacz w to pierwsze wpisałem ten port z bitcometa dobrze?


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - ctarx - 28.07.2012 11:07

Adres IP Twojego komputera, a jako port ten, który chcesz odblokować dla Bit Comet.


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - utg - 28.07.2012 11:09

(28.07.2012 11:07)ctarx napisał(a):  Adres IP Twojego komputera, a jako port ten, który chcesz odblokować dla Bit Comet.

Ok a w common service port i protocol ktore zaznaczyc?
[Obrazek: 2505fex.jpg]


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - utg - 28.07.2012 12:30

(28.07.2012 11:09)utg napisał(a):  
(28.07.2012 11:07)ctarx napisał(a):  Adres IP Twojego komputera, a jako port ten, który chcesz odblokować dla Bit Comet.

Ok a w common service port i protocol ktore zaznaczyc?
[Obrazek: 2505fex.jpg]


Pomoze ktos?


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - thermalfake - 28.07.2012 13:31

(28.07.2012 12:30)utg napisał(a):  Pomoze ktos?

Nie tym razem kolego.
Zdradziłeś się wersją Enterprise. Ta wersja nie jest w żaden sposób dostępna na sklepowych półkach bo to wersja korporacyjna - dla klientów umów licencjonowania grupowego. Owszem możesz pobrać triala Enterprise ale tylko używać przez 90 dni.

Także proszę się powstrzymać przed kolejnymi wpisami w myśl ogólnie przyjętego regulaminu.


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - utg - 28.07.2012 13:37

(28.07.2012 13:31)thermalfake napisał(a):  
(28.07.2012 12:30)utg napisał(a):  Pomoze ktos?

Nie tym razem kolego.
Zdradziłeś się wersją Enterprise. Ta wersja nie jest w żaden sposób dostępna na sklepowych półkach bo to wersja korporacyjna - dla klientów umów licencjonowania grupowego. Owszem możesz pobrać triala Enterprise ale tylko używać przez 90 dni.

Także proszę się powstrzymać przed kolejnymi wpisami w myśl ogólnie przyjętego regulaminu.


a co to ma do rzeczy? mam wersje trail i co? uzywam go okolo 50 dni


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - ctarx - 28.07.2012 16:11

Zaczekam więc na decyzję moderatorów.


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - utg - 28.07.2012 21:17

Zależy mi troche na czasie

czyli nikt na tym forum nie udzieli mi odpowiedzi?


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - DamiaX - 31.07.2012 23:32

Moim zdaniem powinni Ci udzielić odpowiedzi ponieważ zawsze możesz mieć wersje trial.
Lecz szybko leć do sklepu i kupuj oryginał 7 polecam home premium dla zwykłego zjadacza chleba ponieważ piraci tu życia nie mają Cwaniak.


RE: Problem z pobieraniem przez BitComet- zablokowane porty - utg - 26.08.2012 23:22

Minął miesiąc prawie czy moderatorzy sie juz zdecydowali czy mogą mi pomoc?