Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy z karta TV - Unmapped Digital Terrestrial (1 Tuner) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problemy z karta TV - Unmapped Digital Terrestrial (1 Tuner) (/problemy-z-karta-tv-unmapped-digital-terrestrial-1-tuner-25229-t)



Problemy z karta TV - Unmapped Digital Terrestrial (1 Tuner) - czaja20 - 24.07.2012 11:56

Witam serdecznie ,
mam następujący problem :
mój komputer po konfiguracji Windows Media Center dla telewizji na żywo pokazuje bardzo niewiele kanałów i w słabej jakości oraz często przerywa transmisję, pokazują się takie "ogromne piksele".
Zależało mi na odbiorze naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) podłączając się do starej - analogowej anteny.
Konfiguracje przeprowadziłem następująco:
Swój region(podałem adres pocztowy) - Antena - Brak Dekodera - Antena Cyfrowa-
pokazuje komunikat ze skonfigurowano odbiornik jako "Unmapped Digital Terrestrial (1 Tuner)" i że jeszcze jakieś dwa: Unmapped digital Terrestrial DVB-S i DVB Analog są dostępne ale nie skonfigurowano.
potem wyszukuje jedynie 8 kanałów a ich odbiór ciężko zaliczyć do przyjemnych.
Bardzo proszę o wskazówki co z tym zrobić , czy wina może leżeć po stronie karty?
Karta jest oznaczona jako creatix SAA7131 triple capture device


RE: Problemy z karta TV - Unmapped Digital Terrestrial (1 Tuner) - thermalfake - 24.07.2012 20:14

Takie pytania raczej na elektrodę się nadają, tam masz fachowców od AV.