Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
rozsypana partycja startowa i przywrócenie do stanu fabrycznego - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: rozsypana partycja startowa i przywrócenie do stanu fabrycznego (/rozsypana-partycja-startowa-i-przywrocenie-do-stanu-fabrycznego-24849-t)



rozsypana partycja startowa i przywrócenie do stanu fabrycznego - Pacyn - 09.07.2012 12:43

Witam. zaszyfrowałem sobie dysk truecryptem ale niestety nie zrobiłem obrazu;/ i po jakimś czasie rozsypała mi się partycja startowa. Zainstalowałem na 2 partycji Windows 7 proffesional i ta rozsypana partycja nareperowała się i mogę korzystać z 2 windowsów. Teraz mam pytanie czy jak odinstaluje profesionala to windows będzie działał poprawnie? czy znowu partycja startowa nie bedzię działała? chciałem to zrobić za pomocą katalogu windows.old ale i nie mam go na partycji z home premium windowsem. Może pomoże przywrócenie do stanu fabrycznego??