Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 Home Premium i Call of Duty Modern Wafare 2 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Windows 7 Home Premium i Call of Duty Modern Wafare 2 (/windows-7-home-premium-i-call-of-duty-modern-wafare-2-2484-t)



Windows 7 Home Premium i Call of Duty Modern Wafare 2 - variatiel - 16.11.2009 17:33

Mam problem, bo gra uruchamia się normalnie, ale gdy wybieram misję, to po załadowaniu (nawet gdy nie klikam) komputer pokazuje jakiś błąd (niebieski ekran) i resetuje się. Po restarcie nie mogę włączyć systemu, tylko muszę jeszcze raz zrestartować. Odinstalowałem i zainstalowałem grę parę razy, ale to nic nie zmieniło. Za to gra normalnie chodzi na XP (ten sam komp, ale inny system) nie chcę się specjalnie przełączać na XP, żeby pograć w grę, bo wszystko mam na siódemce! Pomocy, nie wiem co się dzieje!
PS: Gdy gra nie jest włączona komputer(system) działa normalnie.
PS 2: Gra jest oczywiście uruchamiana w trybie zgodności z XP sp2/sp3, Vista sp1/sp2 i jako admin, ale to nic nie zmienia.


RE: Windows 7 Home Premium i Call of Duty Modern Wafare 2 - luke200 - 17.11.2009 12:47

Przy takich objawach trudno cokolwiek stwierdzić. U mnie problem występował tylko podczas instalacji, gdzie po zainstalowaniu z płyty pobrał mi jeszcze raz całość ze STEAM, by na końcu stwierdzić, że ma problem z plikiem localizations.txt. Ale reinstal rozwiązał problem. Rozumiem, że nie używasz żadnych cracków - bo jedynie tu dopatrywałbym się problemu.


RE: Windows 7 Home Premium i Call of Duty Modern Wafare 2 - piotr2404 - 17.11.2009 17:44

Też miałem taki problem z grą Protype rozwiązaniem okazało się przewalenie całego systemu i problem znikł;-) ale to ostateczność


RE: Windows 7 Home Premium i Call of Duty Modern Wafare 2 - slump - 18.11.2009 01:48

Kod błędu i to co zgłasza podgląd zdarzeń by się nam bardzo przydało.