Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze zmianą rozdzielczości w Win 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem ze zmianą rozdzielczości w Win 7 (/problem-ze-zmiana-rozdzielczosci-w-win-7-24834-t)



Problem ze zmianą rozdzielczości w Win 7 - Nerver95 - 08.07.2012 18:57

Witam. Mój problem wygląda następująco: zrobiłem dziś format komputera i zainstalowałem Win 7 32 bitowca od początku. Sprzęt mam nadal ten sam jednak gdy teraz ustawiam rozdzielczosć 1366x768 (czyli tak jak miałem wcześniej) to wszystkie ikony i pasek zadań jest b. duży. Mam kartę graficzna NVIDIA GeForce GT 430 a mój monitor to AOC e943Fws . Po położeniu systemu od nowa zainstalowałem wszystkie sterowniki z płyty od płyty głównej i karty graficznej. I pobrałem najnowsze stery ze strony nvidii, wtedy w opcjach rozdzielczości nagle miałem o wiele wiecej rozdzielczosci i wszystko ładnie działało do momentu, gdy chciałem zainstalować program Daemon Tools, który wywalił błąd żę jest to wersja niezgodna z systemem... Teraz w opcjach rozdzielczości system znajduje mi 2 monitory. Gdy dam aby je "powielić" to tak jak móiłem ikony są za duże jak na rozdzielczość 1366x768. A gdy wybiorę aby je rozdzielić to nagle widzę srodek pulpitu i wszystko (pasek zadań, ikona kosza itp) są po za zasięgiem monitora. Co mogę zrobić tej sytuacji. Odinstalowałem nawet stery od kart graficznej ale nic to nie dało. Jeśli coś nie jasno przedstawiłem to proszę o wyznaczenie tego, a postaram sie dokładniej opisać swój problem