Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak zmienić klasyczny wygląd okien w stylu Windows 98 na normalny styl Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Jak zmienić klasyczny wygląd okien w stylu Windows 98 na normalny styl Windows 7? (/jak-zmienic-klasyczny-wyglad-okien-w-stylu-windows-98-na-normalny-styl-windowsa-7-24688-t)



Jak zmienić klasyczny wygląd okien w stylu Windows 98 na normalny styl Windows 7? - mario1234545 - 02.07.2012 17:42

Witam, To mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość.

Otóż, od kilku dniu pojawiła się taka dziwna rzecz. Mianowicie, niby aero działa, ale jak np. klikam ppm na pulpit to rozwija mi się menu ale w stylu Windowsa 98. W viście, jest to schemat kolorów okien pulpitu, ale w Win 7 professional 64x nie mogę nic zrobić. W przeglądarce internetowej, też styl 98 jest, tak samo jak przeglądam zdjęcia wbudowaną przeglądarką.

Tu jest jak to zmienić ale..... w Viście.
[Obrazek: beztytuutvu.jpg]

A tu jak u mnie

[IMG=http://img341.imageshack.us/img341/354/beztytuu1qx.jpg][/IMG]


[Obrazek: beztytuu222y.jpg]


[Obrazek: beztytuu333m.jpg]

Proszę Was bardzo o pomoc. W prawdzie nie jest to uciążliwe ale denerwuje mnie to, taki dyskomfort.


RE: kLASYCZNY WYGLĄD OKIEN(JAK ZMIENIĆ) - kuba@webqwerty - 02.07.2012 19:07

Wszystko jest w porządku. Nie wiem gdzie widziałeś inny, ale ja zawsze taki wygląd widziałem i to jest normalne.


RE: kLASYCZNY WYGLĄD OKIEN(JAK ZMIENIĆ) - Portator - 03.07.2012 06:19

Zgadza się, jest prawidłowo. Aby wygląd tych okien zmienił się należy zainstalować dodatkowy styl wizualny. ( szukaj w Tutoriale i porady ).


RE: Jak zmienić klasyczny wygląd okien w stylu Windows 98 - Nostromo - 03.07.2012 19:53

Tak było od zawsze.
Te ekraniki są kopiowane z systemu na system.
To są takie głębokie zakamarki systemu do których zaglądamy tak rzadko, że nikt z programistów nie zawracał sobie tym głowy, żeby upiększać skoro stare działa dobrze.
W Windows 8 jest bardzo dużo zmian ale takie kwiatki też się znajdą.