Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z usuniętym folderem Moje dokumenty: jak przywrócić? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z usuniętym folderem Moje dokumenty: jak przywrócić? (/problem-z-usunietym-folderem-moje-dokumenty-jak-przywrocic-24677-t)



Problem z usuniętym folderem Moje dokumenty: jak przywrócić? - Techtrance - 02.07.2012 00:04

Witam ! Mam straszny problem. Chodzi o ,,moje dokumenty", a dokładniej > (pulpit/user/moje dokumenty). Kuzyn usunął mi przez przypadek ten folder i nie mogę go w żaden sposób odzyskać, problemem jest głównie to że gry nie mają gdzie robić saveów i jest straszny chaos. Nie pomaga przywrócenie systemu oraz stworzenie nowego folderu i nazwanie go po prostu ,,moje dokumenty", ponieważ wyrzuca komunikat że takowy folder już istnieje i czy scalić go z tym nowym folderem który stworzyłem. Jednak pomimo treści komunikatu ,,moich dokumentów" tam nie ma. Błagam o pomoc, reinstalka systemu nie wchodzi w grę. Oto obrazek niżej

[Obrazek: ggggggjpg_rsqhqsw.jpg]


RE: Pulpit/user/moje dokumenty > Błagam o pomoc - Portator - 02.07.2012 06:11

Witaj. Sprawdź czy zniknął również ( Dokumenty ) z menu Start. Jeżeli nie to zrób skrót. Folder jest w lokalizacji:
Komputer > C > Użytkownicy.


RE: Pulpit/user/moje dokumenty > Błagam o pomoc - Techtrance - 02.07.2012 09:00

Dziękuje za radę sprawdzę po przyjściu z pracy. Co jednak robić gdy nawet nie ma tego folderu dokumenty? To tak zebym wiedział co robić w razie czego Uśmiechnięty


RE: Pulpit/user/moje dokumenty > Błagam o pomoc - peciaq - 02.07.2012 09:12

Spróbuj użyć Przywracania systemu. Powinieneś mieć jakiś pkt przywracania z momentu jak coś instalowałeś lub deinstalowałeś.


RE: Problem z usuniętym folderem Moje dokumenty: jak przywrócić? - Nostromo - 02.07.2012 10:46

Jak by zawiodło to co wyżej, użyj płytki z widowsem, podczas uruchomienia zaznacz opcję Napraw.


RE: Problem z usuniętym folderem Moje dokumenty: jak przywrócić? - thermalfake - 02.07.2012 11:03

Na pewno usunął czy tylko zmienił atrybut folderu na ukryty ?

Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Ukryte pliki i foldery -> "Pokaż ukryte....."
Potem sprawdź ścieżkę czy ten folder nie został aby zwyczajnie ukryty:
c:\Users\nazwa_użytkownika\Documents bądź
c:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\Moje dokumenty
Jeśli tak to PPM na folder, wybrać właściwości, następnie na końcu odznaczyć ukryty i dać Zastosuj.
Na koniec znów w Opcjach folderów zaznaczyć, żeby nie pokazywał ukrytych folderów i plików.


RE: Problem z usuniętym folderem Moje dokumenty: jak przywrócić? - Techtrance - 02.07.2012 15:46

Problem naprawił się sam Uśmiechnięty Gra, dokładnie starcraft 2 sam stworzył moje dokumenty by umieścić swoje save'y, skopiowanie kopii zapasowych innych gier zadziałało bez problemu i wszystko załapało się idealnie na swoje miejsce. Dziękuję wszystkim za pomoc, jestem naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich Uśmiechnięty


RE: Problem z usuniętym folderem Moje dokumenty: jak przywrócić? - peciaq - 02.07.2012 15:53

No tak mi coś świtało że on się sam tworzy, bo chciałem go kiedyś usunąć razem z tymi Moja Muzyka itd. a ciągle się pojawiały od nowa.