Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Shockwave w Chrome powoduje zawieszanie się ... wszystkiego (?) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Shockwave w Chrome powoduje zawieszanie się ... wszystkiego (?) (/shockwave-w-chrome-powoduje-zawieszanie-sie-wszystkiego-24642-t)



Shockwave w Chrome powoduje zawieszanie się ... wszystkiego (?) - rafal723 - 29.06.2012 22:40

Mam Google Chrome 13.0.782.218 m i ostatnio przeglądarka bardzo często się zawiesza. Po wpisaniu w pasku adresu, adresu "about:plugins" ("Wtyczki") i wyłączeniu całkowitym obydwu instancji Shockwave Flash (są 2 wersje) objawy zanikają. Jak to naprawić wiedząć, że (jak pamiętam) w Chrome owa wtyczka jest wbudowana ? Aha, nie nie mam zaktualizowanej przeglądarki, gdyż po wybraniu Narzędzia > Google Chrome - informacje > mam na dole obok minusika napis "Serwer z aktualizacją jest niedostępny (błąd: 3)".


RE: Shockwave w Chrome powoduje zawieszanie się ... wszystkiego (?) - peciaq - 29.06.2012 22:41

A nie da się jej jakoś zaktualizować?


RE: Shockwave w Chrome powoduje zawieszanie się ... wszystkiego (?) - rafal723 - 29.06.2012 22:44

No właśnie po to piszę, żeby się dowiedzieć. Szukam teraz jeszcze, ale wątpię.


RE: Shockwave w Chrome powoduje zawieszanie się ... wszystkiego (?) - peciaq - 29.06.2012 23:03

Zaktualizuj albo przeinstaluj po prostu Flash Playera, bo to na tej platformie działa.


RE: Shockwave w Chrome powoduje zawieszanie się ... wszystkiego (?) - rafal723 - 29.06.2012 23:52

Mamma Mia ! Co za zamieszanie ! Jak można zrobić 2 wtyczki i wypuścić 3 nazwy:

- Shockwave Flash
- Adobe Flash Player
- Adobe Shockwave Player

Przez ten rozgardiasz, trwało to dłużej niż powinno i było daleko mniej przyjemne, ale się udało. Co "to" ? Ah tak, wyinstalowałem, a raczej "wyrwałem z korzeniami" teraz już nawet nie wiem czy Flash'a, czy Shockwave'a (usunąłem pliki ręcznie), następnie zainstalowałem pobrane ze strony Adobe: Shockwave Player i Flash Player. Teraz śmiga, narazie nie zacina. Zobaczymy. Proszę jeszcze NIE zamykać. Poczekam ze 2 dni i wtedy napiszę jak wyszło.