Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zmiana komputera głównego dla Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zmiana komputera głównego dla Windows 7 (/zmiana-komputera-glownego-dla-windows-7-24594-t)



Zmiana komputera głównego dla Windows 7 - BSQ - 28.06.2012 01:31

Witam wszystkich, będę wdzięczny za skromna odpowiedz na pytanie które mnie dręczy.

Posiadam Windows 7 Home wersje BOX, i jest on zainstalowany na moim aktualnym komputerze, natomiast planuje lada dzień złożyć sobie całkowicie nowego i chcę aby Windows bym zarejestrowany legalnie na tym nowym.


Czy w tym wypadku muszę w jakiś sposób najpierw odautoryzowac Windowsa z mojego starego komputera? Czy wystarczy ze na nowym zainstaluje Windowsa i gdy wpisze klucz bedzie juz tym "legalnym".

Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii, Pozdrawiam!


RE: Zmiana komputera głównego dla Windows 7 - thermalfake - 28.06.2012 08:52

(28.06.2012 01:31)BSQ napisał(a):  Czy w tym wypadku muszę w jakiś sposób najpierw odautoryzowac Windowsa z mojego starego komputera?

Nie

Cytat:Czy wystarczy ze na nowym zainstaluje Windowsa i gdy wpisze klucz bedzie juz tym "legalnym".

Nie do końca. Zmieni się hash konfiguracji sprzętowej wysłanej do microsoft więc na pewno zapyta o aktywację, którą trzeba będzie przeprowadzić (po 10-tym razie online blokuje się i trzeba to zrobić telefonicznie)


RE: Zmiana komputera głównego dla Windows 7 - BSQ - 29.06.2012 09:20

Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam!