Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Laptop Acer Aspire 5250 zawiesza się po około minucie od startu systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Laptop Acer Aspire 5250 zawiesza się po około minucie od startu systemu (/laptop-acer-aspire-5250-zawiesza-sie-po-okolo-minucie-od-startu-systemu-24554-t)



Laptop Acer Aspire 5250 zawiesza się po około minucie od startu systemu - kaan - 26.06.2012 13:45

Witam wszystkich

Problem polega na tym że zaraz po załadowaniu systemu i około minuty działania, system zawiesza się. Dzień wcześniej odinstalowywałem McAfee (dołączonego fabrycznie) i zainstalowałem Security Essentials (ze strony Microsoftu, oczywiście zwracałam uwagę czy na Windows 7 32-bitowy czy 64-bitowy, mój ma 64).

McAfee zakończył swoja bezpłatna działalność i chciałem spróbować coś "pewnego". Może to akurat przypadek i zbieg okoliczności ale nie bardzo wiem co mam z tym fantem zrobić.

Nie znam się bardzo na tym więc proszę, nie krzyczeć Cwaniak

Pozdrawiam


RE: Asus Aspire 5250 zwiesza się - peciaq - 26.06.2012 14:43

A jak odinstalowałeś? Jakimś dobrym programem do uninstallu czy tak systemowo? Bo może pozostałości po McAfee jakoś się gryzą z MSE.


RE: Laptop Asus Aspire 5250 zawiesza się po około minucie od startu systemu - Portator - 26.06.2012 16:38

Witaj. Jesteś pewny, że Twój laptop to Asus?
Proszę zapoznaj się z tym: ( Dezinstalowanie antywirusa McAfee przy pomocy dedykowanych narzędzi )
https://support.kaspersky.com/pl/ksospc/all?SSL=1&page=13&qid=208285165#special_utils


RE: Laptop Asus Aspire 5250 zawiesza się po około minucie od startu systemu - peciaq - 26.06.2012 16:42

Właśnie - Aspire to są Acery Zacieszacz Portator spostrzegawczy


RE: Laptop Asus Aspire 5250 zawiesza się po około minucie od startu systemu - kaan - 27.06.2012 07:23

Peciaq - dzięki za poprawki, oczywiście bardzo pilnuję polskich znaków, niestety mam od dłuższego czasu problem z "ci" - nie działa.

Ale do rzeczy. Oczywiście laptop to Acer. McAfee odinstalowywałem, tradycyjnie, systemowo. Siedziałem wczoraj pół dnia i wgrywałem aktualizacje sterowników W, z czego wiekszośc czasu to było samo instalowanie. Sterowników szukałem przez "automat" Windows - znajdź aktualizacje. Dodatkowo sprawdzałem dysk w poszukiwaniu błędów.
Aktualnie problem został prawdopodobnie usunięty. Nie zwiesza się. Gdzie leżał problem? Pradopodobnie sterowniki. Dzięki za pomoc.


Laptop Asus Aspire 5250 zawiesza się po około minucie od startu systemu (rozwiązany) - peciaq - 27.06.2012 11:14

Wątek rozwiązany.