Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Paski na ekranie po instalacji Windows7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Paski na ekranie po instalacji Windows7 (/paski-na-ekranie-po-instalacji-windows7-24505-t)



Paski na ekranie po instalacji Windows7 - harnas1996 - 23.06.2012 19:45

Witam, próbuję zainstalować system Windows 7 na wcześniej sformatowanym dysku C. Przy oknie instalacji dostaję to co w załączniku. Czym to jest spowodowane? Karta graficzna odpada, bo próbowałem na zintegrowanej i jest to samo. W pewnym momencie te paski zniknęły i był tylko lekki prześwit jakby takie "echo" ekranu, ale po kolejnej próbie instalacji paski wróciły. O co tutaj chodzi? + nie zwracajcie uwagi na czystość monitora, gdyż normalnie nie widać tego brudu Zacieszacz[attachment=4391]


RE: Paski na ekranie - thermalfake - 23.06.2012 20:08

Konfiguracja sprzętu ? Coś innego niż poza standardowy zestaw jest do tego sprzętu podłączone ?
Informacje o nośniku ? Z Service Packiem czy bez ?
Przeleć pamięć solidnie memtestem.


RE: Paski na ekranie - harnas1996 - 23.06.2012 20:23

Procesor: AMD Phenom ll X4 3,2GHz
Grafika: Vertex3D Radeon HD 5750 1GB
Ram: GoodRam 2x2 GB
Płyta główna: Asus M4A88T V-EVO /USB3


Jedynie co jest tam podłączone osobno to głośniki, myszka, klawiatura.

Ten sam problem z tymi paskami miałem wcześniej już, gdy zawsze przy próbie uruchomienia Windows 7 wyskakiwało narzędzie do naprawy, to też pokazywało się z takimi paskami, ale to od 4 miesięcy gdzieś tak mam. System? Windows XP PRO, ponieważ właśnie chciałem instalować Windows 7 na nowo i chciałem formatować dysk C, bo był zawalony, ale nie dało się go przy użyciu płyty z Win7 to spróbowałem z Win XP i dało się sformatować i przez przypadek od razu się system zainstalował.


RE: Paski na ekranie - thermalfake - 23.06.2012 21:21

Na później podmienić pamięci i procesor (ta sama podstawka).


RE: Paski na ekranie - Nostromo - 23.06.2012 21:43

(23.06.2012 19:45)harnas1996 napisał(a):  Witam, próbuję zainstalować system Windows 7 na wcześniej sformatowanym dysku C. Przy oknie instalacji dostaję to co w załączniku. Czym to jest spowodowane? Karta graficzna odpada, bo próbowałem na zintegrowanej i jest to samo. W pewnym momencie te paski zniknęły i był tylko lekki prześwit jakby takie "echo" ekranu, ale po kolejnej próbie instalacji paski wróciły. O co tutaj chodzi? + nie zwracajcie uwagi na czystość monitora, gdyż normalnie nie widać tego brudu Zacieszacz

A ten Windows 7 to skąd? To ważne bo może wyjaśnić przyczynę problemu.


RE: Paski na ekranie po instalacji Windows7 - harnas1996 - 23.06.2012 21:54

Oryginalny w sklepie kupiony w pudełkowej wersji Home Premium x64


RE: Paski na ekranie - slawektor - 24.06.2012 12:00

(23.06.2012 21:21)thermalfake napisał(a):  Na później podmienić pamięci i procesor (ta sama podstawka).

Przy instalacji Windows 8 Release Preview miałem podobną sytuację.
Pomogła wymiana kości.


RE: Paski na ekranie po instalacji Windows7 - harnas1996 - 24.06.2012 20:56

Heh, może się to wyda dziwne, ale przeczyściłem piny przy karcie graficznej i RAM'ach 4 raz i nagle problem zniknął. Jak widać to chyba po prostu kurz w środku komputera był problemem Uśmiechnięty Także tego, temat do zamknięcia i dzięki za pomocCwaniak


Paski na ekranie po instalacji Windows7 (rozwiązany) - peciaq - 24.06.2012 21:47

Wątek rozwiązany.