Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W Gmailu ustawisz sobie dowolny motyw (wideo) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: W Gmailu ustawisz sobie dowolny motyw (wideo) (/w-gmailu-ustawisz-sobie-dowolny-motyw-wideo-24424-t)



W Gmailu ustawisz sobie dowolny motyw (wideo) - Portator - 20.06.2012 08:05

[Obrazek: gmail-zaj.jpg]
Funkcja jest już wdrażana w profilach użytkowników popularnej poczty e-mail i umożliwi stosowanie spersonalizowanych schematów.

Firma z Mountain View nie zasypia gruszek w popiele i co rusz dozbraja Gmaila w nowe funkcje. Najnowszą docenią z pewnością esteci, którym do tej pory brakowało zaawansowanych opcji z zakresu personalizacji popularnej poczty e-mail.

Google na oficjalnym blogu zespołu odpowiedzialnego za rozwój Gmaila poinformowało o wprowadzeniu do usługi nowej opcji umożliwiającej umieszczenie spersonalizowanej skórki. Na starcie mamy dwa motywy do wyboru: jasny i ciemny. Możemy również wgrać dowolne zdjęcie i ustawić je jako tapetę.

Greg Bullock z Google przekazał na blogu firmy, że funkcja trafiła już w ręce wybranych użytkowników. Niestety, nie wspomina nic na temat wdrażania rozwiązania w profilach wszystkich użytkowników. Zanim więc zobaczycie u siebie nową opcję, to może minąć jeszcze trochę czasu. Tymczasem obejrzyjcie to na poniższym klipie wideo. Podoba wam się?





Źródło, wideo: Google


RE: W Gmailu ustawisz sobie dowolny motyw (wideo) - beabea - 20.06.2012 09:38

Hurra! Na to czekałam Zacieszacz


RE: W Gmailu ustawisz sobie dowolny motyw (wideo) - slawektor - 20.06.2012 11:19

Chyba znalazłem się wśród tych wdrażanych.

[Obrazek: 2740354Bez_tytu__322_uh.png]


RE: W Gmailu ustawisz sobie dowolny motyw (wideo) - beabea - 21.06.2012 13:53

Jednak lipne to jest. Czy się wybierze jasny czy ciemny motyw niestandardowy, to czcionka zawsze jest biała i na jasnym tle prawie nic nie widać, a właśnie chciałam mieć jasne tło. Ciekawe, że w "Motywach kolorów" czcionka jakoś może być czarna Smutny
Orientuje się ktoś, czy da się jakoś zmienić kolor tej czcionki?