Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Grafika (/grafika-23-f)
+---- Wątek: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie (/problem-z-zaznaczonymi-ikonami-na-pulpicie-24354-t)



Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Myca1125 - 16.06.2012 20:06

Witam chodzi mi oto jak pozbyć się czy wyłączyć zaznaczenia ikony.Jak robię screena frapsem czy paintem to pojawia się póżniej zaznaczenie ikony,dopiero po odświeżeniu znika,ale po wciśnięciu ikony znów to samo,aż po zrestartowaniu kompa jest ok.Załączam screena zaznaczenie dysk E Zły...


RE: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Portator - 17.06.2012 06:34

Witaj. Zrób tak:
Panel sterowania > Ułatwienia dostępu > Centrum ułatwień dostępu > Ułatw korzystanie z klawiatury > odznacz Podkreśl skróty klawiaturowe i klawisze dostępu. Opcja wygląda na pozornie nie związaną, ale po jej zaznaczeniu zaczynają się pojawiać kropkowane obrysy elementów.


RE: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Myca1125 - 17.06.2012 08:33

Witam robiłem tak jak pisałeś niestety dalej to samo,Podkreśl skróty klawiaturowe i klawisze dostępu są odznaczone...


RE: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Portator - 17.06.2012 10:00

To włącz, zrestartuj i wyłącz.

Zaglądnij tutaj:
http://www.sevenforums.com/customization/53318-remove-focus-rectangle-icons.html
Nie wiem jak to się odnosi do systemów 64 bitowych.


RE: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Myca1125 - 17.06.2012 15:07

Nic tego nie wiem jak to zrobić...


RE: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - dziki314 - 17.06.2012 19:54

Jest to przetłumaczone przez Google.
[/quote]Być może proste Off Zaloguj daje rade, jak również, nie testowałem, ale myślę, że powinno działać tak samo dobrze. Ale jeśli naprawdę chcesz ryzykować i próbować go usunąć, można skorzystać z uniwersalnego Remover ramkę aktywności Znalazłem na Neowin Forum. . Użyj przywileje administratora podczas pracy, co jest w pliku ZIP (nie chcę, aby przetestować ten) Instalacja: 1. Umieść RemoveFocusRect w system32 katalogu. 2. Kliknij przycisk Start i wybierz polecenie Uruchom. 3. Wpisz "regsvr32 RemoveFocusRect.dll" (bez cudzysłowów) i naciśnij OK. 4. Następnym razem program jest uruchamiany, to nie będzie miał prostokąty ostrości.[quote]

Program:http://www.localhost127.net/Focus%20Rectangle%20Remover.zip


RE: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Myca1125 - 18.06.2012 17:48

Wszystko czytałem próbowałem to co pisałeś i nic z tego lipaZły ale dzięki za pomoc...Najwyżej te programy będę włączał myszką a nie klawiaturą.Ale jakby ktoś wiedział co z tym zrobić to z góry dzięki...


RE: Problem z zaznaczonymi ikonami na pulpicie - Myca1125 - 18.06.2012 19:26

Witam Znalazłem na to sposób.Po prostu ustawiłem w Bandicamie inny klawisz do screenów i do filmów,np Nie F11 tylko Up albo Down lub inny.