Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak obrazu w monitorze, dziwny przypadek - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak obrazu w monitorze, dziwny przypadek (/brak-obrazu-w-monitorze-dziwny-przypadek-24311-t)



Brak obrazu w monitorze, dziwny przypadek - Stiwi50 - 14.06.2012 20:47

Witam wszystkich przeglądających forum.
Mam problem z komputerem stacjonarnym , a mianowicie komputer jest podlaczony , wszystkie podzespoly tak samo ram, karta graficzna podlączone. Nie wyswietla obrazu, podlaczalem karte graficzna pod inny komputer i dziala, bo mysalalem że to jej wina. Komputer po wyciagnieciu RAMU, odlaczeniu grafiki, uruchamia sie tylko na raz, i po ponownym wlaczeniu komputera brak obrazu... Pie od próbowałem również wyciągnąc i wlożyć baterie od biosu, i nie pomaga. Wiecie co to moze byc?


RE: Brak obrazu w monitorze, dziwny przypadek ! - bodziulla - 15.06.2012 10:48

Hej.
Jak możesz podaj pełną konfigurcaję sprzętu. Kolega ma coś podobnego i dopiero po przełożeniu kości na inne sloty działa poprawnie. Monitor oczywiście sprawny Uśmiechnięty
Pzdr


RE: Brak obrazu w monitorze, dziwny przypadek ! - thermalfake - 16.06.2012 12:22

Jeśli po przekładce pamięci RAM między slotami taka sytuacja dalej występuje to dobrze podmienić kości na inne egzemplarze. Ja miewałem takie przypadki na płytach gigabyte'a g31. W większości wypadków jednak to wina płyt głównych. Możesz także sprawdzić te pamięci programem memtest86 lecz nie zawsze znajdzie jakiekolwiek błędy.


RE: Brak obrazu w monitorze, dziwny przypadek ! - Stiwi50 - 20.06.2012 21:22

Problem rozwiazany, ustapil sam nie wiem na jak dlugo, dziekuje za odpowiedzi wszystkie pozdrawiam


Brak obrazu w monitorze, dziwny przypadek ! (rozwiązany) - peciaq - 20.06.2012 21:34

Wątek rozwiązany.