Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
"Micro i cienki - te słowa nie dotyczą mojego penisa" - nowa przyśpiewka Microsoftu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: "Micro i cienki - te słowa nie dotyczą mojego penisa" - nowa przyśpiewka Microsoftu (/micro-i-cienki-te-slowa-nie-dotycza-mojego-penisa-nowa-przyspiewka-microsoftu-24229-t)



"Micro i cienki - te słowa nie dotyczą mojego penisa" - nowa przyśpiewka Microsoftu - Portator - 11.06.2012 07:57

Miała być promocja, a wyszło jak zwykle
Microsoft grubo musiał się tłumaczyć po zeszłotygodniowym incydencie podczas zjazdu deweloperów w Oslo.
[Obrazek: image_full]
Konferencja NDC (Norwegian Developers Conference), która w zeszłym tygodniu odbyła się w Oslo, miała promować nowe funkcje usługi chmurowej Azure. Zamiast promocji, na organizowanym przez Microsoft wydarzeniu, wystąpił zespół dziewcząt, który zatańczył do dość radosnej, muzycznej twórczości. W tekście utworu znalazły się bowiem takie oto słowa: "Słowa mikro i cienki nie dotyczą mojego penisa".
Microsoft już przeprosił za ten incydent, uznając go "niewłaściwym".




Za: Chip.pl