Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czy gra The Godfather The Game zadziała na tym sprzęcie? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Czy gra The Godfather The Game zadziała na tym sprzęcie? (/czy-gra-the-godfather-the-game-zadziala-na-tym-sprzecie-24201-t)



Czy gra The Godfather The Game zadziała na tym sprzęcie? - LukiSacz - 09.06.2012 18:48

Pamiętam, że parę lat temu męczyłem ją na XP niemal dzień w dzień. Płytka mi się zapodziała, więc postanowiłem niedawno zakupić jakiś egzemplarz na allegro, albo gdziekolwiek. I tu pytanie: Gierka miała premierę w 2006 roku. Próbował ją ktoś odpalać na win7 64 bit? Pójdzie?


RE: The Godfather The Game - Pójdzie? - MrDanio - 09.06.2012 19:26

Może ta strona Ci pomoże - http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Wybierasz grę i klikasz guzik.

Co do gry to nie jest wspierana przez Windows 7.
Jeżeli jest nie droga to możesz spróbować.


RE: The Godfather The Game - Pójdzie? - LukiSacz - 09.06.2012 21:14

Cóż, według podanej przez Ciebie strony, wszystko jest jak najbardziej przystosowane do gry w GF, z wyjątkiem systemu. Cytując:
Cytat:Unfortunately Windows 7 was not available when this product was released, so it is not OFFICIALLY supported. In some cases if the product runs on Windows Vista, it may also run on Windows 7. Please review the publisher’s website for more information.

Jeśli trafię na jakąś promocję w sklepach typu empik, bądź niską cenę na allegro, chętnie kupię gierkę i wypróbuję na win7. Proszę więc o nie zamykanie tematu. Przy pierwszej okazji opiszę swoje doświadczenia Cwaniak


RE: Czy gra The Godfather The Game zadziała na tym sprzęcie? - peciaq - 09.06.2012 21:25

A co z trybem zgodności, może wtedy podziała.


RE: Czy gra The Godfather The Game zadziała na tym sprzęcie? - LukiSacz - 10.06.2012 08:45

Cóż, patrząc na ten temat zaczynam mieć wątpliwości co do tego, że zgodność z XP będę mógł chociażby wypróbować.