Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z odtwarzaniem dźwięku w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z odtwarzaniem dźwięku w Windows 7 (/problem-z-odtwarzaniem-dzwieku-w-windows-7-24170-t)



Problem z odtwarzaniem dźwięku w Windows 7 - Ig0r - 08.06.2012 11:22

Witajcie, mam problem z odtwarzaniem dźwięku. Otóż parę tyg. temu robiłem formata i all pięknie na nowo zainstalowałem. Wszystko ok. Do dzisiaj nie odtwarzałem żadnego pliku dźwiękowego .wave, tylko same .mp3 i działały. Natomiast jak chcę odpalić inne typy np. sprawdzałem tylko .wave - nic nie słychać. Odpalałem zarówno jak i z WMP ( Win 7), jak i allplayer i nic. Zaznaczam wszystkie inne dźwięki z internetu, filmy i gry działają. Wskaźnik postępu idzie, ale brak głosu. Co jest grane, wcześniej po formacie było ok, a teraz coś nie tak.
Pliki wave mam z gry CS. Z internetu tego typu plików nie ściągałem. Może to wina allplayera? Bo po formacie miałem do odtwarzania filmów gomplayera i było OK, a po formacie allplayera i dlatego nie odtwarza dźwięków ten WMP ?


RE: Problem z odtwarzaniem dźwięku w Windows 7 - peciaq - 08.06.2012 17:56

Zainstaluj Windows 7 Codec Pack.


RE: Problem z odtwarzaniem dźwięku w Windows 7 - Ig0r - 09.06.2012 08:54

Nie pomogło.


RE: Problem z odtwarzaniem dźwięku w Windows 7 - thermalfake - 09.06.2012 13:35

Allplayer domyślnie o ile się tego nie zmieni przy instalacji dodaje paczkę wielu kodeków więc Twój trop jest mylny.