Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozlaczanie sie internetu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozlaczanie sie internetu (/rozlaczanie-sie-internetu-23947-t)



Rozlaczanie sie internetu - micsko - 26.05.2012 19:26

Posiadam Windows XP home edition. Internet mam z neostrady, a router z orange (model: gigaset 504 AG). Router byl tani, tak, internet mam 6mb. Przejdzmy do sedna, odkad mam ten router to 2-3 razy na dzien, inernet mi sie resetuje, lub po prostu sie wylacza, ale po minucie wraca. Dzisiejszy dzien to bylo apogeum w miganiu diody 'Online' na routerze, internet zresetowal sie jakies 40 razy dzisiaj, a ze korzystam z internetu na bierzaco, to przeszkadza mi to bardzo. Nie mam pojecia co moze byc tego powodem :x

Z góry dzięki,
pozdrawiam, Michał.


RE: Rozlaczanie sie internetu - thermalfake - 27.05.2012 13:10

Może to być wina kiepskiej jakości parametrów łącza typu zakłócenia przy coraz wyższych przepływnościach, "czułości" modemu, uszkodzonego urządzenia. Dobrze by było gdybyś dorwał inny router i na nim sprawdził jak się zachowuje.


RE: Rozlaczanie sie internetu - micsko - 28.05.2012 08:24

(27.05.2012 13:10)thermalfake napisał(a):  Może to być wina kiepskiej jakości parametrów łącza typu zakłócenia przy coraz wyższych przepływnościach, "czułości" modemu, uszkodzonego urządzenia. Dobrze by było gdybyś dorwał inny router i na nim sprawdził jak się zachowuje.

Tak wlasnie myslalem, ze router szwankuje, oks, dzięki ! Uśmiechnięty