Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Usuwanie ikon z pulpitu (problem z ikonami w pasku startowym) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Usuwanie ikon z pulpitu (problem z ikonami w pasku startowym) (/usuwanie-ikon-z-pulpitu-problem-z-ikonami-w-pasku-startowym-23896-t)



Usuwanie ikon z pulpitu (problem z ikonami w pasku startowym) - grzmiq24 - 24.05.2012 09:32

Witam ponownie,

Mam mały problem. Otóż doszedłem do wniosku, aby zminimalizować liczbę ikon znajdujących się na pulpicie. Po usunięciu dowolnej ikonki do kosza, otwierając listę wszystkich programów pasku startowym i wyszukując dany plik np. Cyberlink YouCam wtedy ikonka jest nieznana tj. [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXTkEZ-ToI1OxoFYU8b9x...NgjL75SD0N] Ktoś wie jaki to powód ?


RE: Usuwanie ikon z pulpitu (problem z ikonami w pasku startowym) - Maxim128 - 24.05.2012 14:47

Musisz zmienić pole "Szukaj ikon w pliku..." na plik wykonywalny(*exe) danego programu. Wtedy możesz ikonę programu zastosować do innego pliku/folderu.


RE: Usuwanie ikon z pulpitu (problem z ikonami w pasku startowym) - Portator - 24.05.2012 14:47

Napisz jasno i wyraźnie, o co chodzi.


RE: Usuwanie ikon z pulpitu (problem z ikonami w pasku startowym) - grzmiq24 - 24.05.2012 15:36

Już rozwiązałem problem. Wystarczyło zwiększyć rozdzielczość wyświetlanych ikon systemu. Dziękuję za odpowiedzi.