Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak ustawić aby po kliknięciu start-->zamknij system zawsze się zamykał - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak ustawić aby po kliknięciu start-->zamknij system zawsze się zamykał (/jak-ustawic-aby-po-kliknieciu-start-zamknij-system-zawsze-sie-zamykal-23662-t)



Jak ustawić aby po kliknięciu start-->zamknij system zawsze się zamykał - pawel332 - 14.05.2012 10:27

Mam takie pytanko czy da się tak ustawić coś aby po kliknięciu start-->zamknij .system ZAWSZE się zamykał.
Bo nie raz zdarzyło mi sie w pośpiechu tylko nacisnąć zamknij a system czekał na pozamykanie np.przeglądarki.I ja wracam z pracy po 16H a komputer wciąż włączony jest(bez sensownie nabijanie rachunku za prąd)Zły
(win7 HP 64bit)


RE: (NIE) zamykanie systemu - Portator - 14.05.2012 12:08

Witaj. System przed zamknięciem musi wyłączyć wszystkie uruchomione aplikacje. Możesz mu pomóc tym narzędziem ( bez instalacji ) umieszczonym na pasku zadań.
http://www.programosy.pl/program,close-all.html


RE: (NIE) zamykanie systemu - pawel332 - 14.05.2012 13:10

Tak wiem ze musi je zamknąć ale traktowanie mnie przez system jak idiotę ( bo tak odbieram komunikat- wymuś zamknięcie programów)[ najczęściej przeglądarka(FF) ]-jest irytujące,bo skoro klikam zamknij to znaczy zamknij a nie być może ( gdybym się rozmyślił w trakcie)
Porównam to do np. zakręcenia kranu z wodą, umyłem ręce opłukałem, zamykam kran a tu wodociągi pytają czy na pewno chcę zakręcić wodę bo źle opłukałem ręce z mydła.
Dzięki za progamik


RE: (NIE) zamykanie systemu - Portator - 14.05.2012 14:13

Proszę bardzo. Możesz ustawić tak aby zamykał tylko FF.


RE: Jak ustawić aby po kliknięciu start-->zamknij system zawsze się zamykał - asnet1001pxd - 12.08.2012 17:58

Im więcej masz uruchomionych aplikacji różnego typu, to czas ich zamknięcia jest różny. Niektóre programy dają spore obciążenie dla procesora, co spowalnia go. Gdyby doszły wszelkiego rodzaju szkodniki, jakie są w internecie, to owego dnia twój PC został zamieniony w zombi (pisane z wymowy). W taki sposób hakerzy kradną to, co jest według nich cenne. Efekty takiej bezprawnej ingerencji mogą być źródłem kłopotów z prawem, a z intruzi cieszą się z tego i złośliwymi komentarzami obgadują swoje ofiary.

Nie daj intruzom szans na kradzież tego, co masz na PC.

Pozdrawiam.