Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z ikonami na pulpicie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z ikonami na pulpicie (/problem-z-ikonami-na-pulpicie-23506-t)



Problem z ikonami na pulpicie - wojtekjurczyk23 - 06.05.2012 18:17

Witam. Mam Windows 7 Ultimate. Na pulpicie mam skróty różnych programów które to mogę bez problemów odpalić ale zauważyłem dziwną rzecz, kiedy uruchamiam internet i po jakimś czasie zamykam internet to właśnie po wyjściu z internetu nie mogę uruchomić programów z pulpitu. Gdy chcę uruchomić jakikolwiek program muszę go uruchomić pomijając pulpit albo muszę zrestartować Windowsa. Przeskanowałem cały komputer programem antywirusowym w trybie awaryjnym ale system jest czysty, nie wiem co robić. Dzięki za szybką pomoc.


RE: Problem z ikonami na pulpicie - zygus26 - 09.05.2012 13:35

Jakich przeglądarek używasz do korzystania z neta?
Czy po skorzystaniu z neta cały pulpit zostaje zamrożony?


RE: Problem z ikonami na pulpicie - wojtekjurczyk23 - 09.05.2012 17:11

Używam Windows Explorer - google .pl . Tak właśnie po skorzystaniu z neta pulpit jest zamrrożony jedynie pasek szybkiego uruchamiania jest czynny . Nawet jak myszką klikam prawym przyciskiem to nic się nieotwiera .


RE: Problem z ikonami na pulpicie - wojtekjurczyk23 - 10.05.2012 18:36

Witam ponownie. nadal mam ten sam problem z ikonami czy ktos może mi pomóc