Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 (/problem-ze-sterownikami-do-karty-graficznej-ati-radeon-hd-5470-23402-t)



Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - krismat23 - 30.04.2012 17:30

Witam. Jestem nowy na forum, a mój problem jest następujący:

Komputer często mi się wyłączał, ale doszedłem, że problemem są sterowniki do karty graficznej.
No i : usuwam sterowniki z panelu sterowania, czyszczę rejester ccleanarem, reboot, no i wgrywam nowe.


I tu właśnie leży mój problem ;
podczas instalacji sterownika ekranu AMD ekran poprostu robi się czarny, a komputer się resetuje.. a potem windows nie startuje Smutny. Zostaje tylko tryb awaryjny, odinstalowanie karty z menedżera urządzeń, i znowu to samo :/.
Mógłby mi ktoś pomóc zainstalować te sterowniki?


Mój komputer to HP G62-a30ew

PS.Nie wiem czy to coś zmienia, ale mam również zintergowaną kartę graficzną Intela.


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - peciaq - 30.04.2012 22:09

Wyłącz integrę w Menedżerze urządzeń i wtedy sprawdź czy będzie OK.


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - krismat23 - 30.04.2012 22:57

Integrę czyli kartę Intela Uśmiechnięty?


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - thermalfake - 01.05.2012 00:12

O ile zrobiłeś recovery na płytach lub jest na dysku najpierw wykonaj kopię danych a potem przywróć system (recovery z dysku F11 przy starcie).

Cytat:Komputer często mi się wyłączał, ale doszedłem, że problemem są sterowniki do karty graficznej.

Jesteś tego na 100% pewny, a nie przypadkiem grzeje się zbyt mocno, ugotowałeś graniem układ graficzny albo coś innego poszło na płycie głównej co odcina zasilanie np przetwornica CPU ?


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - peciaq - 01.05.2012 00:58

Zintegrowaną.


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - krismat23 - 01.05.2012 10:54

thermalfake

To jest właśnie odzyskany system .

Co do przegrzania, posiadam podkładkę chłodzącą, i z nią wszystko jest dobrze, ale gdy ją odłączę, po 15 minutach
twardy reset :/


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - krismat23 - 01.05.2012 15:00

peciaq


Jak wyłącze Integrę i zrobię reboota to ona sie od nowa instaluje Smutny. I nie mogę tego zatrzymać.


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - thermalfake - 01.05.2012 15:00

Jak dla mnie odwiedziny w serwisie/oddanie na gwarancję o ile jeszcze jest tym bardziej jeśli system był niedawno przywracany a wyłącza się bardzo często.
Pytanie czy pobrałeś sterownik ze strony HP dla tego modelu czy też znalazłeś jakieś inne.


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej ATI Radeon HD 5470 - krismat23 - 02.05.2012 10:25

Pobrałem i ze strony HP i ze strony AMD. Ciągle to samo. Wyłącza się teraz tylko przy instalacji sterowników.
Jak nie instaluję, to wszystko działa normalnie. Ale ta integra naprawdę osiągów nie ma Uśmiechnięty.

A co do gwarancji, skończyła się 2 lata temu.
Ok, oddam tego #@$% do serwisu Zacieszacz

Dodam jeszcze, że przy usuwaniu starych sterowników używam również programu Driver Sweeper. Wszystko ładnie usuwa, ale nie może usunąć 3 wpisów w rejestrze. Zresztą ręcznie też nie mogę ich usunąć, ponieważ pojawia się odmowa dostępu. Myślicie, że to może być wirus?