Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Kopia bezpieczeństwa i błąd 0x80070005 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Kopia bezpieczeństwa i błąd 0x80070005 (/kopia-bezpieczenstwa-i-blad-0x80070005-2320-t)



Kopia bezpieczeństwa i błąd 0x80070005 - denzi - 10.11.2009 20:37

Witam, mam pewien problem. Po kilku dniach użytkowania i zapoznawania się z systemem (w tym również z TuneUp,Ccleaner) wykryłem niemożność wykonania kopii bezpieczeństwa (raz się udało na partycji d:\, dysk jest fizycznie jeden, ale podzielony na 3 partycje). Dodatkowo system usuwa sam z siebie punkty przywracania systemu, również te utworzone ręcznie. Drążąc dalej temat nie mam możliwości zmiany partycji w zarządzaniu miejscem (jest ustawiona part. e:\) i zmiany innych ustawień. Próbowałem już uruchomienia systemu tylko z procesami ms w msconfig, ale nic to nie daje. Reinstalka?


RE: Kopia bezpieczeństwa i błąd 0x80070005 - archibald - 12.12.2009 19:09

(10.11.2009 20:37)denzi napisał(a):  Witam, mam pewien problem. Po kilku dniach użytkowania i zapoznawania się z systemem (w tym również z TuneUp,Ccleaner) wykryłem niemożność wykonania kopii bezpieczeństwa (raz się udało na dysku d:\, dysk jest fizycznie jeden, ale podzielony na 3 partycje). Dodatkowo system usuwa sam z siebie punkty przywracania systemu, również te utworzone ręcznie. Drążąc dalej temat nie mam możliwości zmiany partycji w zarządzaniu miejscem (jest ustawiona part. e:\) i zmiany innych ustawień. Próbowałem już uruchomienia systemu tylko z procesami ms w msconfig, ale nic to nie daje. Reinstalka?

Witam.

Miałem identyczną sytuację. Przyczyną błędu był włączony antyvirus podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa ( CIS). Po wyłączeniu - oczywiście na czas tworzenia kopii - proces przebiegał bezproblemowo.

pozdr.