Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Potrzebny program do sprawdzenia, czy mam odblokowane dane porty - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Potrzebny program do sprawdzenia, czy mam odblokowane dane porty (/potrzebny-program-do-sprawdzenia-czy-mam-odblokowane-dane-porty-23089-t)



Potrzebny program do sprawdzenia, czy mam odblokowane dane porty - muscular - 15.04.2012 21:35

Witam.Pytanie jak wyżej.


RE: Potrzebny program do sprawdzenia,czy mam odblokowane dane porty - dziki314 - 16.04.2012 07:44

http://www.softpedia.com/progDownload/Advanced-Port-Scanner-Download-414.html Cwaniak


RE: Potrzebny program do sprawdzenia,czy mam odblokowane dane porty - muscular - 16.04.2012 16:54

Nie wiem jak tym programem sprawdzić czy mam te porty odblokowane:
1000 [UDP & TCP] - ACB MP
9100 [UDP & TCP] - ACB MP
12000 [UDP & TCP] - ACB MP
12001 [UDP & TCP] - ACB MP
44301 [UDP & TCP] - PunkBuster Service (Local firewall access only!)
45301 [UDP & TCP] - PunkBuster Service (Local firewall access only!)
49928 [UDP & TCP] - Uplay Service
55674 [UDP & TCP] - ACB MP
...może jakiś latwiejszy program w obsludze by się znalazl?


RE: Potrzebny program do sprawdzenia,czy mam odblokowane dane porty - thermalfake - 16.04.2012 17:44

Żadna trudność Zacieszacz
Odpalasz i po kolei
Select IP -> wpisujesz do wiersza poleceń (Start->cmd) ipconfig/all żeby się dowiedzieć jaki adres IP jest przypisany do karty sieciowej
"Use range" odznaczasz
"Use group of ranges" odznaczasz
"Use default port list" odznaczasz
"Use ports ranges list" zaznaczasz
Następnie niżej Add i dodajesz kolejno porty -> Add single port

U mnie te porty sa pozamykane

[Obrazek: portyf.jpg]


RE: Potrzebny program do sprawdzenia,czy mam odblokowane dane porty - muscular - 16.04.2012 21:28

thermalfake mam coś takiego(który wpisać?):

Karta PPP Połączenie szerokopasmowe:
-Adres IPv4 klienta
-Adres IPv4 serwera

Karta Ethernet Połączenie lokalne:
-Adres IPv4 autokonfiguracji

...jeszcze mam drugą kartę,ale tam konsola jest podlączona,więc watpię by o jej IP chodzilo(karty)


RE: Potrzebny program do sprawdzenia,czy mam odblokowane dane porty - thermalfake - 16.04.2012 22:08

Karta Ethernet Połączenie lokalne:
-Adres IPv4 autokonfiguracji


RE: Potrzebny program do sprawdzenia,czy mam odblokowane dane porty - muscular - 17.04.2012 16:59

A chcialbym te porty jakoś odblokować,bo i u mnie okazuję się po sprawdzeniu tym programem,że są zablokowane.Jak to zrobić?
Czy istnieje jakaś mozliwość ich odblokowania?


RE: Potrzebny program do sprawdzenia,czy mam odblokowane dane porty - muscular - 18.04.2012 17:08

thermalfake,czy jakoś mogę odblokować te porty?

CZY WIE KTOŚ MOŻE JAK ODBLOKOWAĆ TE PORTY?


RE: Potrzebny program do sprawdzenia, czy mam odblokowane dane porty - thermalfake - 26.04.2012 18:20

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-Vista/Open-a-port-in-Windows-Firewall