Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Miganie ekranu przy napisie "Czekaj..." - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Miganie ekranu przy napisie "Czekaj..." (/miganie-ekranu-przy-napisie-czekaj-23045-t)



Miganie ekranu przy napisie "Czekaj..." - anakonda555 - 13.04.2012 18:01

Witam wczoraj próbowałem instalować skórki do win,skórka zadziałała ale dzisiaj windows się nie chce uruchomić się w 100% , gdyż wiesza się on na ekranie powitania z napisem "czekaj..." następnie po 30 sec. zaczyna migać i cały czas to samo(restart nie następuje). Wczoraj były jakieś łatki ale ja przerwałem bo musiałem PC wyłączyć. Czy to może być wina aktualizacji czy tych skórek, a 2 pytanie dotyczy jak ją usunąć (jak by co Windows uruchamia się dobrze w trybie awaryjnym). Proszę o szybką odpowiedź :exclamation:


RE: Widows "zawiesza się"na ekranie powitania - mjkra - 14.04.2012 08:35

Spróbuj przywrócić system przez punkty przywracania sytemu w trybie awaryjnym lub użyj opcji napraw.


RE: Widows "zawiesza się"na ekranie powitania - anakonda555 - 14.04.2012 13:26

Próbowałem niestety nic to nie dało , zauważyłem również , że pojawiły mi się 3 pliki TMP na dysku C , Których zapewne nigdy nie zauważyłem (ale raczej ich wcześniej nie było).


RE: Miganie ekranu przy napisie "Czekaj..." - anakonda555 - 15.04.2012 11:28

Udało mi się naprawić wszystko działa temat uważam za rozwiązany


Miganie ekranu przy napisie "Czekaj..." (rozwiązany) - peciaq - 15.04.2012 23:13

Wątek rozwiązany.