Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zwiększające się zużycie RAM'u podczas pobierania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Zwiększające się zużycie RAM'u podczas pobierania (/zwiekszajace-sie-zuzycie-ram-u-podczas-pobierania-22906-t)



Zwiększające się zużycie RAM'u podczas pobierania - Drwhiskey - 07.04.2012 00:39

Witam. Dzisiaj napotkałem się z następującym problemem. Podczas pobierania z serwisu Turbobit lub z jakiegokolwiek innego serwisu hostingowego zwiększa się zużywanie pamięci RAM. Zaraz po uruchomieniu komputera system zużywa ok. 1,3 GB z całości 4GB. Gdy zaczynam pobierać, narasta zużycie pamięci RAM. Im dłużej trwa Download tym więcej system zużywa RAM'u. Nie wiem co z tym zrobić, próbowałem juz przywrócić system ale się nie udało.


RE: Zwiększające się zużycie RAM'u podczas pobierania - Maxim128 - 07.04.2012 16:59

Może spróbuj na innej przeglądarce.
Sprawdź czy podczas używania akceleratorów pobierania jest to samo.


RE: Zwiększające się zużycie RAM'u podczas pobierania - zorro223 - 11.04.2012 14:47

Siema!
Możesz spróbować nie na przeglądarce tylko na programie np: JDownlader,Ares,Utorrent itp..
Jeśli test wykazał że przeglądarki stwarzają kłopot to usuń je przez Revo uninstaller albo usuń wszystko ręcznie..
Przeczyść kopmuter antywirusem Nod32