Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? (/co-zawiera-folder-c-windows-system-32-drivers-22849-t)



Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - muscular - 03.04.2012 18:13

Folder dokladnie znajduję się na C/windows/system 32/drivers/etc.Przez przypadek coś chyba z niego usunąlem i nie wiem za bardzo co?Do czego jest ten folder i co on daję?
Kurcze może by pomoglo przywrócenie(cofnięcie systemu)?Tylko jak to zrobić,bo sam już za bardzo nie pamiętam?


RE: Co zawiera folder etc? - thermalfake - 03.04.2012 20:21

Kilka plików konfiguracyjnych systemu np plik hosts zawiera mapowanie adresu IP na adres hosta.

http://www3.zippyshare.com/v/85455390/file.html


RE: Co zawiera folder etc? - muscular - 03.04.2012 20:31

Jeżeli pokopiuję te brakujące pliki,które moglem przez przypadek pousuwać to komp będzie dalej w swej okazalości mi ''dobrze'' sluzyl?


RE: Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - thermalfake - 03.04.2012 21:24

Zawartość tych plików nie była modyfikowana od momentu instalacji systemu. Być może miałeś zrobione przez programy jakieś wpisy w hosts, ja tego nie wiem. Niczego nie zmaścisz kopiując na swe miejsce.


RE: Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - muscular - 03.04.2012 21:39

Zmaścisz?Czyli co najlepiej format zrobić?


RE: Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - thermalfake - 03.04.2012 22:10

Oh geesh, żadnego formatowania nie musisz przeprowadzać. Wypakuj pobrane archiwum i skopiuj te pliki do katalogu c:\Windows\System32\drivers\etc, to wszystko.


RE: Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - muscular - 04.04.2012 14:52

Wielkie dzięki thermalfake,za wszelką pomoc.Skopiowalem sobie plik hosts,którego mi wlaśnie brakowalo.A i jeszcze jedno pytanko po wl.kompa utworzyl mi sie drugi hosts i typ jest jako plik ICS.Wygląda po otwarciu w natatniku tak:
# Copyright © 1993-2001 Microsoft Corp.
#
# This file has been automatically generated for use by Microsoft Internet
# Connection Sharing. It contains the mappings of IP addresses to host names
# for the home network. Please do not make changes to the HOSTS.ICS file.
# Any changes may result in a loss of connectivity between machines on the
# local network.
#
Czy mogę skasować tamten hosts,ten który pobralem od thermalfake?Bo w sumie po co mi dwa?


RE: Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - muscular - 04.04.2012 17:05

Wielkie dzięki thermalfake,za wszelką pomoc.Skopiowalem sobie plik hosts,którego mi wlaśnie brakowalo.A i jeszcze jedno pytanko po wl.kompa utworzyl mi sie drugi hosts i typ jest jako plik ICS.Wygląda po otwarciu w natatniku tak:
# Copyright © 1993-2001 Microsoft Corp.
#
# This file has been automatically generated for use by Microsoft Internet
# Connection Sharing. It contains the mappings of IP addresses to host names
# for the home network. Please do not make changes to the HOSTS.ICS file.
# Any changes may result in a loss of connectivity between machines on the
# local network.
#
Czy mogę skasować tamten hosts,ten który pobralem od thermalfake?Bo w sumie po co mi dwa??

Wielkie dzięki thermalfake,za wszelką pomoc.Skopiowalem sobie plik hosts,którego mi wlaśnie brakowalo.A i jeszcze jedno pytanko po wl.kompa utworzyl mi sie drugi hosts i typ jest jako plik ICS.Wygląda po otwarciu w natatniku tak:
# Copyright © 1993-2001 Microsoft Corp.
#
# This file has been automatically generated for use by Microsoft Internet
# Connection Sharing. It contains the mappings of IP addresses to host names
# for the home network. Please do not make changes to the HOSTS.ICS file.
# Any changes may result in a loss of connectivity between machines on the
# local network.
#
Czy mogę skasować tamten hosts,ten który pobralem od thermalfake?Bo w sumie po co mi dwa??


RE: Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - thermalfake - 04.04.2012 20:07

Tak możesz wykasować. Plik z rozszerzeniem *.ics bierze się pewnie stąd iż ten komputer jest klientem statycznym tzn korzysta z usługi udostępniania połączenia sieciowego (Internet Connection Sharing).


RE: Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? - muscular - 04.04.2012 20:41

Dzięki wielkie za wszystko.Temat do zamknięcia.


Co zawiera folder C/Windows/system 32/drivers/? (rozwiązany) - House - 04.04.2012 20:41

Wątek rozwiązany.